Irodai asszisztens

  • Cég neve

    B&G Generál Kft.

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Kunigunda útja

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • a gazdasági vezető munkájának hatékony segítése;
  • kapcsolattartás a szállítókkal, valamint cégen belül a társterületekkel;
  • bejövő levelek, számlák adminisztrációja, iktatása;
  • iratkezelés, dokumentálás;
  • postai ügyintézés;
  • vendégek fogadása, az ehhez szükséges feladatok elvégzése;
  • az iroda működéséhez szükséges irodaszerek és egyéb termékek beszerzése, ezek adminisztrálása;

Elvárások

  • középfokú közgazdasági végzettség;
  • pénzügyi és számviteli ügyintézői végzettség;
  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • monotonitás tűrés;
  • önálló, alapos, körültekintő munkavégzés;
  • megbízhatóság, kitartás.

Előnyt jelent

  • építőipari és/vagy ingatlanüzemeltetési területen szerzett gyakorlat
  • pénzügyi területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Amit kínálunk

  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
  • pontos, kiszámítható bérfizetési morál;
  • cafeteria (SZÉP kártya);
  • vidéki bejárási támogatás;
  • stabil, megbízható háttér;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • rendezett, igényes munkakörnyezet;
  • hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél.

Céginformáció

Dinamikusan fejlődő, évtizedes szakmai múlttal rendelkező magyar tulajdonú, stabil gazdasági hátterű építőipari cég munkatársat keres az alábbi pozícióban

Pénzügyi területen szerzett tapasztalattal rendelkező

Pénzügyi és számviteli ügyintéző

Tevékenységünket az ingatlanüzemeltetési és magasépítési iparág területén folytatjuk. Az elmúlt évek során jelentős számban vettünk részt ipari, kereskedelmi, lakó, közösségi, illetve egészségügyi épületek kivitelezésében. Ezen kívül számos komplex felújítási, átalakítási feladat ellátásában vettünk részt, a kor követelményeinek megfelelően, adott esetben műemléki épületek sajátosságainak figyelembevételével.

Kérjük a pályázatban a BÉRIGÉNYT megjelölni!

Jelentkezés magyar nyelvű fényképes, szakmai önéletrajzzal a pozíció megnevezésére való hivatkozással a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.