Irodai asszisztens angol nyelvtudással

  • Cég neve

    Hoppecke Akkumulátor KFT.

  • Munkavégzés helye

    2518 Leányvár

  • Fizetés

    Bruttó 500e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Főbb feladatok és az álláshoz tartozó elvárások:
- Árajánlatok fogadása és készítése. A vevő igényeinek megfelelő akkumulátor vagy komplett rendszer meghatározása. Árkalkulációk, ajánlatok igényre szabása. Pályázatok készítése a kiírt feltételeknek megfelelően.
- Logisztikai feladatok. Az anyacégtől rendelt áruk szállításának megszervezése a hazai telephely vagy a vevő címére. Magyarországi telephelyen javított termékek belföldre illetve külföldre történő kiszállításának megszervezése. - EKAER bejelentések és kezelése.
- Vevői rendelések fogadása, kezelése, nyomon követése. Alkatrészek és egyéb eszközök rendelése.
- Napi szintű kapcsolattartás a német anyacéggel. Kapcsolattartás a belföldi és a külföldi ügyfelekkel, partnercégekkel. Külföldi partnercégekkel a kapcsolattartás német és angol nyelven történik.
- A leltárkészlet nyilvántartása. Belső és 2 db külső raktár kezelése.
- A cég weboldalának kezelése, szerkesztése.

Elvárások

- kezdő villamosmérnök (vagy releváns tapasztalat)
- angol nyelvtudás
- német nyelvtudás előny
- jó numerikus készség
- számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk

  • - versenyképes juttatás
  • - 13. havi fizetés
  • - cafetéria
  • - szakmai tréningek
  • - nyelvtanulás támogatása
  • - üzemanyag támogatás

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező

Céginformáció

Hoppecke Akkumulátor Kft. ipari akkumulátorok, töltőkészülékek és azok kiegészítőinek értékesítésével és szervizelésével foglalkozik.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gomb megnyomásával!