Irodai adminisztrátor

  • Cég neve

    VFE Kft.

  • Munkavégzés helye

    1033 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Adminisztrációs feladatok ellátása
Ügyfelekkel való kapcsolattartás
Pontos nyilvántartások, adatbázisok vezetése és naprakész rendszer működtetése

Elvárások

Jó kommunikációs készség (szóban és írásban egyaránt)
Microsoft Word és Excel magas szintű ismerete
Képesség önálló, valamint csapatban történő munkavégzésre
Precizitás
Magas stressztűrő képesség
Talpraesett személyiség
Minimum 1-3 év munkatapasztalatot szereztél hasonló területen

Amit kínálunk

Versenyképes fizetés
8:00-17:00-ig tartó munkaidő
Céges telefon, laptop
Modern 3. kerületi iroda
Fiatalos, lendületes csapat

Céginformáció

Cégünk, a VFE Kft. virtuálisan megtakarított energia vásárlással és kereskedelemmel foglalkozik. Lehetővé tesszük az egyének, vállalkozások és szervezetek számára, hogy részt vegyenek a szén-dioxid kibocsátás csökkentésében és a klímaváltozás enyhítésében.
Csatlakozz hozzánk!
Kit keresünk?
Rendelkezel 1-3 év irodai tapasztalattal és szereted az adminisztrációt? Nem hátrálsz meg, ha egyszerre több feladatot kell megoldanod? Jól tűröd a monotonitást de egy húzós napon is ezerrel pörögsz a feladatokon? Akkor Te vagy az, akit keresünk.

Jelentkezz fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével a 'Jelentkezem' gombra kattintva.