Irodai adminisztrátor, ügyintéző - csomagoló

  • Cég neve

    TANK Kft.

  • Munkavégzés helye

    2083 Solymár, Mátyás király utca 102.

  • Fizetés

    Nettó 250e - 320e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Kiemelten a megrendelt termékek összeszedése, csomagolása, majd szállító partnereinknek átadása a fő feladat!
  • Beérkező rendelések feldolgozása
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, beszállítókkal
  • Számlák, szállítólevelek kiállítása
  • Garanciális ügyintézés
  • Beszerzéssel kapcsolatos feladatok
  • Reklamációk kezelése

Elvárások

  • Könnyű fizikai munkában szerzett tapasztalat
  • Komissiozásban szerzett tapasztalat
  • Office programok ismerete (Levelező rendszer, Word, Excel)
  • Jó problémamegoldó készség, határozottság
  • Precíz, lelkiismeretes munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban

Előnyt jelent

  • Leltári feladatokban szerzett tapasztalat
  • Adminisztratív munkában szerzett tapasztalat
  • Szeretsz önállóan és csapatban is dolgozni
  • Önálló, gyors és hibamentes munkavégzés ,, ne félj kérdezni :) ,,

Amit kínálunk

  • Szabad hétvége
  • Pörgős, fiatalos munkalégkör
  • Megbízható munkahely
  • Stabil fizetés
  • 8 órás bejelentés
Munkavégzés helye és ideje:
Solymár
Teljes munkaidő, hétfőtől péntekig 8:00-16:00
Hosszútávra, azonnali munkakezdéssel!

Céginformáció

Munkaruházat, munkavédelem, iparcikkek és még sok más termék online értékesítésével foglalkozunk.
Új munkatársat keresünk csapatunkhoz!
Cégünk fejlődik és növekszik a jelenlegi gazdási helyzetben is, ezért keresünk új munkatársat.
Csatlakozz hozzánk Te is!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérlek csatold fényképes önéletrajzod. :)