Irodai adminisztrátor

  • Cég neve

    LAMMERS TRIÓDA MOTOR Kft.

  • Munkavégzés helye

    2142 Nagytarcsa

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Számlák, szállítólevelek elkészítése. Vevői, Szállítói fuvarok szervezése. Visszaigazolások ügyintézése. Bizományosi adminisztráció. Reklamációk adminisztrálása.

Elvárások

Számítógépes kompetencia: World, excel, levelező program, CRM rendszer ismerete. Angolul írás szinten szükséges értenie.

Előnyt jelent

Actual CRM rendszer ismerete. Jó angol nyelvtudás. Nagytarcsa közeli lakhely.

Amit kínálunk

Ha szeretne egy barátságos csapatban dolgozni szívesen látjuk.

  • Több mint 20 éve a piacon vagyunk.
  • Biztos és hosszú távú munkahely
  • Főállású munkaviszony
  • Jövedelem: egyéni megállapodás szerint
  • 8 órás bejelentett állás. 13 havi fizetés.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

Ipari villamosmotorok, hajtóművek, frekvenciaváltók nagykereskedelmével foglalkozó cégünk értékesítési csapatának bővítéséhez

Jelentkezése mellé kérjük Önéletrajzát csatolja. Ha motivációs levelet csatol megköszönjük.