Irodai adminisztrátor

  • Cég neve

    Adecco Kft.

  • Munkavégzés helye

    Gyöngyös

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Megbízható munkáltatót keresel?

Szeretnél egy fiatalos, lendületes csapat tagja lenni és nem mellesleg egy műszakban dolgozni?

Akkor ne habozz jelentkezz nálunk az alábbi pozícióba:

Amit kínálunk a lehetőség kapcsán:

  • Cafeteria + bónusz
  • Piaci igényekhez igazodó bérezés
  • 1 műszakos, 8 órás munkarend. Munkaidő 07:00-15:30-ig.
  • Mentorok, akik segítenek a betanulási folyamatban
  • Modern, család barát munkahely, fiatalos csapat
  • Bejelentett munkaviszony
  • Bejárás támogatás

Az alábbi feladatokat kell majd ellátnod:

  • Bejövő hívások fogadása magyar illetve angol nyelven.
  • Excel táblázatok napi szerkesztése, jelentések készítése. Munkavállalókkal kapcsolatos napi feladatok koordinálása.
  • Irodai munkafeltételek biztosítása, gyártással való folyamatos együttműködés. Eseti ügyintézések önállóan.
  • A termelésvezető napi munkájának segítése, folyamatos együttműködés az egyes osztályokkal.
  • Bérszámfejtési és munkaügyi feladatok ellátása.

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel (érettségi, szakirányú végzettség)
  • Magabiztosan kommunikálsz angolul szóban és írásban
  • MS Office magas szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvánnyal és vezetői rutinnal rendelkezel.
  • Munkádat a pontosság és a precizitás jellemzi.
  • Munkádban kitartó vagy és elkötelezett .

Előny:

  • SAP ismeret
  • Mérlegképes könyvelői végzettség

Munkavégzés helye:

  • Gyöngyös

Ha érdekel a lehetőség, akkor ne szalaszd el jelentkezz még ma és mi mihamarabb visszahívunk a részletekkel kapcsolatban.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő