Irodai adminisztrátor

  • Cég neve

    Adecco Kft.

  • Munkavégzés helye

    1133 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Adecco Kft.

Partnerünk világszínvonalú vezető a szerszámok, kültéri erőgépek és padlótisztító készülékek tervezésében, gyártásában és forgalmazásában, fogyasztók, szakemberek és ipari felhasználók számára a barkácsolás, javítás és építőipar területén.

Legyél a csapatunk tagja…Megéri, mert:

  • Könnyen megközelíthető iroda
  • Összetartó, lendületes csapat
  • Stabil vállalati háttér
  • Tapasztalatszerzési lehetőség

Feladataid lesznek:

  • Irodai adminisztráció koordinálása (irodaszerek rendelése, postázás, futárszolgálatokkal, takarító cégekkel való kapcsolattartás)
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, belföldi beszállítókkal, valamint a külföldi irodamenedzsmenttel
  • A HR részleg munkájának támogatása
  • Céges autók és számlázások kezelése
  • Megfelelő dokumentumáramlás biztosítása
  • Kollégák utazásában, valamint egyéb vállalati eseményekben való segédkezés
  • Egyéb ad hoc feladatok ellátása

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • Középfokú végzettség
  • Magabiztos középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználó szintű MS Excel és Word programok ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség (szóban és írásban egyaránt) és proaktív szemlélet
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja angol nyelvű fényképes önéletrajzát!