WEENER PLASTIC INTERNATIONAL EAST Műanyagfeldolgozó Kft. logo

Irodai adminisztrátor / adatrögzítő

  • Cég neve

    WEENER PLASTIC INTERNATIONAL EAST Műanyagfeldolgozó Kft.

  • Munkavégzés helye

    1222 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (2 db)
    • Windows
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • beérkező rendelések, előrejelzések feldolgozása és kezelése SAP rendszerben
  • értékesítéshez kapcsolódó adatok karbantartása, hiányzó adatok pótlása
  • napi irodai adminisztrációs feladatok (telefonok, e-mailek fogadása, bejövő-kimenő posta kezelése, scannelés)
  • kapcsolattartás a vevőkkel és beszállítókkal magyar és angol nyelven
  • számlázás
  • vendégek fogadása
  • kamarai ügyintézés
  • egyszerűbb táblázatok, kimutatások készítése

Elvárások

  • érettségi
  • középszintű aktív angol nyelvtudás írásban és szóban (nyelvvizsga nem követelmény)
  • számítógépes ismeretek (Windows, Office)
  • önállóság, rugalmasság

Előnyt jelent

  • SAP ismeret
  • vámügyintézésben való jártasság

Amit kínálunk

  • modern munkakörnyezet
  • 100%-ban bejelentett munka
  • bónusz lehetőség
  • cafeteria készpénzben
  • kiszámítható jövedelem
  • folyamatos bérfejlesztés
  • üzemorvos a helyszínen (recept-, jogosítvány hosszabbítás, stb.)
  • munkába járási támogatás a vidéki dolgozóknak
  • csapatépítő programok
  • képzési lehetőségek

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló

Céginformáció

"Az értékeket nem a munka, hanem az emberek nyújtják."
Munkatársat keresünk, lendületes csapatunkba, tiszta, korszerű üzemünkbe

  • fényképes önéletrajzzal
  • bérigény megjelölésével

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát a lenti „Jelentkezem” gombra kattintva várjuk.
Ön a pályázati anyagának jelen hirdetésre történő megküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a személyes adatait a Weener Plastic Kft. a meghirdetett pozícióval kapcsolatban a toborzás időtartama alatt kezelje.