Iroda menedzser

  • Cég neve

    SPEEDING kft.

  • Munkavégzés helye

    1126 Budapest

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Vevői megrendelések rögzítése, ellenőrzése, rendelés teljesítésének követése
  • Szállítói rendelések összeállítása, ellenőrzése, rendelés teljesítésének követése
  • Szállítói rendelések szállításának megszervezése, vámkezelés
  • Kapcsolattartás vevő és beszállító partnerekkel
  • Vevői panaszkezelés
  • Kimutatások készítése
  • Segítségnyújtás a kórházlátogatóknak, megfelelő információ áramoltatás
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Adminisztráció digitalizációjának tovább fejlesztése
  • Irodai folyamatok újragondolása, megtervezése
  • Az esetleges új folyamatok bevezetése, az irodai munkatársak segítésével
  • MDR folyamatok támogatása
  • ISO folyamatok támogatása

Elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás legalább B2-es szinten (tárgyalóképes szóban és írásban)
  • logikus gondolkodás, rendszerező képesség, alaposság
  • jó stressztűrő képesség

Előnyt jelent

  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

Ha szeretsz fiatalos, dinamikus csapatban dolgozni, várjuk jelentkezésedet!

Céginformáció

Cégünk egészségügyi fogyóanyagok és műszerek, valamint medikai szimulációs eszközök forgalmazásával foglalkozik 1991 óta. Budapesti székhelyünkre keresünk teljes munkaidőben csapattársat.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold fényképes önéletrajzodat!