Iratkezelési ügyintéző

  • Cég neve

    Visit Hungary Nonprofit Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1027 Budapest, Kacsa utca 15-23.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Sport támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Iratkezelési Szabályzata szerinti általános iratkezelői feladatok ellátása;
  • A Társasághoz érkező papír és elektronikus küldemények átvétele, nyilvántartásba vétele, digitalizálása;
  • Kimenő küldemények feladásra előkészítése, elektronikus feladójegyzék generálása, belső posta kezelése;
  • Szervezeti egységekkel való kapcsolattartás, valamint teljeskörű támogatás az iratkezelés minden fázisában;
  • Lezárt ügyiratok ellenőrzése és átmeneti irattárba vétele;
  • Átmeneti irattárból való kölcsönzések nyilvántartásának vezetése;
  • Irat selejtezésben és levéltári átadás előkészítésében való együttműködés;
  • Kiadmányozásra használt bélyegzők nyilvántartásának kezelése, változások átvezetése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • 3 éves releváns szakmai tapasztalat;
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete;
  • Microsoft Office magas szintű ismerete.

Előnyt jelent

  • Közszférában szerzett iratkezelési tapasztalat

Személyes követelmények:

  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés;
  • Önállóság, magabiztosság;
  • Csapatban történő együttműködés;
  • Kreativitás, kezdeményező készség;
  • Jó terhelhetőség.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem;
  • Céges laptop, telefon, mobilinternet;
  • Cafeteria juttatás;
  • All You Can Move sportbérlet;
  • Belföldi turisztikai kedvezmények;
  • Kulturális eseményekre szóló kedvezmények és belépőjegyek;
  • Kedvezményes egészségügyi szűrések;
  • Képzési támogatás;
  • Gyümölcsnap;
  • Felelősségteljes, önálló munka;
  • Folyamatos szakmai fejlődés.

Munkavégzés helye: 1027 Budapest, Kacsa utca 15-23.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

A Magyar Turisztikai Ügynökség munkatársat keres Iratkezelési ügyintéző pozíció betöltésére.