Irányítástechnikai tervezőmérnök

  • Cég neve

    OLAJTERV Tervező Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Galvani u. 44.

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Irányítástechnikai tervek, valamint részfeladatok elkészítése
    • P&ID - műszerezett csőkapcsolási rajz – kialakításában történő részvétel
    • terepi eszközök, műszerek specifikálása
    • terepi eszközök installációjának (telepítés, mérőköri rajzok, primer szerelés), ill. terepi kábelezés tervezése
    • Automatizálás tervezése (szekrény elrendezés, I/O listák, logikai rajzok, Cause & Effect diagramok, képernyőképek)
  • Helyszíni felmérésekben, ill. művezetésekben való részvétel
  • Műszaki leírások, tervrajzok, specifikációk elkészítése
  • Adatszolgáltatások biztosítása a cégen belül, valamint a megrendelők felé

Elvárások

  • Erősáramú villamosmérnöki végzettség (BSc vagy MSc)
  • Min. 1-3 év tervezési tapasztalat a folyamatirányítás, ill. SCADA/PLC/DCS rendszerek területén
  • Kommunikációs angol nyelvtudás
  • Számítógépes felhasználói ismeret (Windows, Office rendszerek, és AutoCAD)
  • Mobilitás (eseti utazásokkal jár)
  • Önálló, kezdeményező, motivált személyiség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyt jelent

  • Olajipari és/vagy egyéb vegyipari, gyógyszeripari létesítmények tervezésében szerzett tapasztalat,
  • Hasonló gépészeti tervezésben szerzett tapasztalat
  • AVEVA PDMS, E3D, vagy hasonló, adatbázisra épülő 3D tervező szoftver ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes javadalmazás
  • Komoly szakmai fejlődési lehetőség (Mentor biztosítása)
  • Fiatalos, lendületes csapat

Céginformáció

Az OLAJTERV Tervező Zrt. a MOL Csoport tagjaként közel 60 éves tapasztalatunkkal meghatározó szereplői vagyunk a hazai és a közép-kelet-európai olaj- és gáziparnak, vegyiparnak, valamint az energetika szektornak. Fő profilunk a tervezés és mérnöki szolgáltatások.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat: Irányítástechnikai tervezőmérnök