Veolia Energia Magyarország Zrt. logo

Irányítástechnikai területi referens

  • Cég neve

    Veolia Energia Magyarország Zrt.

  • Munkavégzés helye

    4030 Debrecen, Mikepércsi út 1.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Nyugdíjpénztár

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Főbb feladatok, munkák:

  • A társaság debreceni és nyíregyházi telephelyein a karbantartási és fejlesztési tervek elkészítését irányítja és együttműködik abban
  • A telephelyeken lévő technológiai informatikai rendszereket, folyamatirányító rendszereket felügyeli
  • Napra készen tartja az erőművek irányítástechnikai dokumentációját
  • Műszaki adatokat szolgáltat a karbantartási és fejlesztési megrendelésekhez
  • A munkaköréhez kapcsolódó beszerzésekben szakmai támogatást ad
  • Részt vesz az üzemzavarok gyors és szakszerű elhárításában, kiértékelésében
  • Felügyeli a szakmai irányítása alatti külső és belső munkavégzéseket

Munkarend:

Általános munkarend, napi 8 óra munkavégzés.

Munkavégzés helye:

Debreceni Erőmű (telephely), Nyíregyházi Erőmű

Elvárásaink:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • B kat. jogosítvány
  • AutoCAD felhasználói szintű ismerete
  • Motivált pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Gyakorlat DCS, SCADA rendszerek és PLC- k programozásában
  • Informatikai szakirányú végzettség
  • IT tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Támogató csapat, akik segítenek a betanulási időszakban
  • 4,5%-os önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Szükséges szakmai továbbképzések biztosítása
  • Munkába járás támogatása akár tömegközlekedéssel, akár autóval járna be
  • MetLife biztosítási csomag
  • Munkaruha biztosítása
  • Dolgozói részvényjegyzési lehetőség
  • Laptop
  • Telefon

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Projektmenedzsment
  • Gyártás, Termelés vezető