Irányítási rendszer specialista

  • Cég neve

    Hankook Tire Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    Dunaújváros / Rácalmás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Felelősségteljes munkát szeretnél egy megbízható nagyvállalatnál? Olyan munkahelyet keresel, ahol nem csak a szakmai, de az emberi kapcsolatok is fontosak?

Akkor ezt a pozíciót Neked találták ki!

A Hankook Tire Magyarország Kft. stabilan nyereséges, multinacionális gumiabroncs gyártó nagyvállalat közel 3000 alkalmazottal. Csatlakozz hozzánk, és hozd ki a legtöbbet képességeidből a Hankook Tire Magyarország Kft. innovatív, proaktív vállalati kultúrája segítségével!

Feladatok, amikben számítunk Rád:

  • MEBIR, KIR működtetése és folyamatos fejlesztése, kockázatszemlélet alapján
  • Belső és külső auditok megszervezése és a nem megfelelőségek nyomonkövetése, helyesbítő tevékenységek menedzselése
  • Kapcsolattartás társfolyamatokkal, munkavédelmi dolgozói érdekképviselettel, szakmai konzultációk lefolytatása, vásárlói megkeresések megválaszolása
  • EHS eljárások, szabályzatok aktualizálása, kockázatértékelések felülvizsgálata éves ütemterv alapján
  • EHS éves oktatási feladatainak projektszintű kezelése és szervezése, munkavédelmi oktatási anyagok összeállítása
  • Új szakmai irányvonalak és gyakorlatok nyomon követése, kiértékelése, bevezetése a vállalati biztonsági kultúra fejlesztése érdekében

Amire szükséged lesz az eredményes munkához:

  • Felsőfokú egyetemi / főiskolai végzettség és ISO 45001, ISO 14001 irányítási rendszer belső auditori tanfolyam min. 2-3 év tapasztalattal az irányítási rendszerek terén, vagy
  • Minőségbiztosítási szakmérnök / szakember végzettség (tapasztalat nem feltétel)
  • Középfokú, aktív angol nyelvismeret
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete (Excel, PowerPoint)
  • Önálló és kezdeményező munkavégzés

Előnyt jelent a munkádhoz:

  • Üzletfolytonossággal kapcsolatos tapasztalatok
  • SAP ismerete
  • Szeretnél újat alkotni, a folyamatos fejlődés része lenni
  • Könnyen teremtesz kapcsolatokat és keresztül tudod vinni céljaid megvalósítását

Amiért érdemes minket választani:

  • Karrierlehetőség a világ 7. legnagyobb abroncsgyártó vállalatánál
  • Tapasztalatszerzés és fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Bejárás támogatása (vállalati buszjáratokkal)
  • Ingyenes, minden igényt kielégítő 3*-os apartman szálló, sportolási és szabadidős lehetőségekkel
  • Színes vállalati kultúra

Munkavégzés helye:

Rácalmás / Dunaújváros

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el Europass formátumú önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.