CIKS Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Ipari kenőanyag tanácsadó / üzletkötő (Középnyugat + Délnyugat Magyarország)

    CIKS Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság

    Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Fejér megye, Somogy megye, Tolna megye, Zala megye

  • Fizetés

    Bruttó 600e - 800e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Meglévő üzletfelek folyamatos látogatása
  • Új partnerek, piaci lehetőségek felkutatása
  • Árajánlatok kidolgozása
  • Az elvégzett napi feladatok dokumentálása CMR rendszerben
  • Napi kapcsolattartás a szervizvezető kollégával
  • Tréningeken keresztüli szakmai továbbképzések

Elvárások

  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Középfokú iskolai végzettség
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Jó szervezési készség, önálló munkavégzés
  • Érvényes „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Értékesítési tapasztalat
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Lakhely a megjelölt régióban (Középnyugat-, Délnyugat-Magyarország)

Amit kínálunk

  • Céges gépjármű korlátlan használata
  • Munkavégzéshez szükséges elektronikai eszközök (laptop, tablet, telefon)
  • Versenyképes havi alapbér + értékesítési jutalék
  • Fiatalos csapat, családias légkör
  • Fejlődési lehetőség

Céginformáció

Ha szeretnél egy dinamikusan fejlődő cégnél családias légkörben dolgozni, és úgy érzed, szívesen erősítenéd szakmai csapatunkat egy izgalmas, változatos munkakörben, ahol folyamatosan fejlődhetsz, akkor köztünk a helyed!
Munkavégzés helye: Középnyugat-, Délnyugat-Magyarország
A CIKS Kft. több mint 20 éve került megalapításra azzal a céllal, hogy a magyar piacon felmerült igényeket a legmagasabb színvonalon kiszolgáljuk. Kiemelt célunk, hogy minőségi termékeket és szolgáltatást nyújtsunk Vevőink számára, ennek érdekében kimagasló műszaki tartalommal rendelkező termékskálát alakítottunk ki mind az ipari kenőanyagok, mind az ipari forgácsolástechnika területén. Mindkét üzletágban komoly hangsúlyt fektetünk a fejlődésre és kollégáink folyamatos képzésére, hogy mindig naprakész műszaki háttérrel rendelkezzenek a technológiai innovációk tekintetében. Büszkén mondhatjuk el, hogy évente több száz szerződött Ügyfelünket  szolgáljuk ki, folyamatosan törekedve arra, hogy üzleti célkitűzéseik megvalósításra kerüljenek.
Cégünk mottója:
„A szolgáltatás fontosabb, mint a nyereség. A nyereség nem cél, hanem a szolgáltatás eredménye.”

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, bátran jelentkezz! Várjuk fényképes önéletrajzodat a "JELENTKEZEM" gombra kattintva!