Ipari hűtő szerelő

  • Cég neve

    NÁDÉP Kft.

  • Munkavégzés helye

    4181 Nádudvar, Bem József utca

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Különféle hűtő - és klímaberendezések, illetve hűtőkörök szerelése, javítása, karbantartása
  • Rugalmas együttműködés az alvállalkozók munkatársaival a kivitelezési feladatok során

Elvárások

  • Kisfeszültségű elektromos alapképzettség
  • Freonos rendszerű kereskedelmi, illetve ipari hűtőkörök, hűtőberendezések ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség, pro-aktivitás
  • Pontos, precíz munkavégzés, gyakorlatias szemlélet
  • Megbízhatóság,
  • Csapatmunkában való együttműködés
  • Számítógépes felhasználói ismeretek

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Szakirányú végzettség

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőséget, amelyben szakmai karriered kiteljesedhet!
  • SZÉP-kártya juttatás
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkába járás költségtérítés
  • Béren kívüli juttatás

Céginformáció

A NÁDÉP Kft. több évtizedes szakmai gyakorlatával, kelet-magyarország építőiparának egyik jelentős szereplője, tevékenysége kiterjed az építési fővállalkozás és generál-kivitelezés teljes szolgáltatási körére. Munkáinak nagy részét közbeszerzési pályázatokon való folyamatos részvétellel, más részét pedig építőipari versenytárgyalásokon nyeri el. A NAGISZ Csoporton belüli nagyobb építési beruházások is a NÁDÉP Kft. kivitelezésében valósulnak meg. Referenciáik között egyaránt találhatóak: mezőgazdasági, ipari, kereskedelmi, oktatási, egészségügyi létesítmények, középületek, lakóépületek, hűtéstechnológiai és energetikai beruházások.

A Jelentkezem gombra kattintás után kérem csatolja fényképes magyar nyelvű önéletrajztát!