Ipari forgácsolószerszám Tanácsadó/ Területi képviselő

  • Cég neve

    CIKS Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Bács-Kiskun megye, Csongrád-Csanád megye, Győr-Moson-Sopron megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye

  • Fizetés

    Bruttó 400e - 755e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Ha szeretnél egy dinamikusan fejlődő cégnél családias légkörben dolgozni, és úgy érzed, szívesen erősítenéd szakmai csapatunkat egy izgalmas, változatos munkakörben, ahol folyamatosan fejlődhetsz, akkor köztünk a helyed!

Értékesítési feladatok:

  • KENNAMETAL és KYOCERA ipari forgácsolószerszámok teljeskörű megismerése
  • Meglévő üzletfelek folyamatos látogatása
  • Új partnerek, piaci lehetőségek felkutatása
  • Árajánlatok kidolgozása
  • Az elvégzett napi feladatok dokumentálása CMR rendszerben
  • Tréningeken keresztüli szakmai továbbképzések

Elvárások

Elvárásaink:

  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Műszaki szakirányú, minimum  középfokú iskolai végzettség
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Jó szervezési készség, önálló munkavégzés
  • Érvényes „B” kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság

Előnyt jelent

Előny:

  • Értékesítési tapasztalat
  • Ipari forgácsolás terén szerzett bármilyen tapasztalat
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Lakhely a megjelölt régiókban (ÉNY-Magyarország, Budapest, Közép-Magyarország északi része)

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  •  Céges gépjármű
  • Munkavégzéshez szükséges elektronikai eszközök (laptop, telefon)
  • Versenyképes havi alapbér + értékesítési jutalék
  • Fiatalos csapat, családias légkör
  • Fejlődési lehetőség

Céginformáció

A CIKS Kft. több mint 20 éve került megalapításra azzal a céllal, hogy a magyar piacon felmerült igényeket a legmagasabb színvonalon kiszolgáljuk. Kiemelt célunk, hogy minőségi termékeket és szolgáltatást nyújtsunk Vevőink számára, ennek érdekében kimagasló műszaki tartalommal rendelkező termékskálát alakítottunk ki mind az ipari kenőanyagok, mind az ipari forgácsolástechnika területén. Mindkét üzletágban komoly hangsúlyt fektetünk a fejlődésre és kollégáink folyamatos képzésére, hogy mindig naprakész műszaki háttérrel rendelkezzenek a technológiai innovációk tekintetében. Büszkén mondhatjuk el, hogy évente több száz szerződött Ügyfelünket  szolgáljuk ki, folyamatosan törekedve arra, hogy üzleti célkitűzéseik megvalósításra kerüljenek.

Cégünk mottója:

„A szolgáltatás fontosabb, mint a nyereség. A nyereség nem cél, hanem a szolgáltatás eredménye.”

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, bátran jelentkezz! Várjuk fényképes önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!