Ipari fényező

  • Cég neve

    Linartech Kft.

  • Munkavégzés helye

    1134 Budapest, Váci út 49.

  • Egyéb juttatások

    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Daru elemek fújása csarnokban
    • Fém munkadarabok fújása, festése és lakkozása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség: festő, fényező, mázoló, autófényező
  • Ipari fényező, porfestő berendezések használatának ismerete
  • Német nyelvtudás nem szükséges, de előnyt jelenthet
  • Külföldi munkavégzésre való hajlandóság
  • Precizitás, pontos munkavégzés
  • Produktív hozzáállás és együttműködő kommunikáció
  • ,,B” kategóriás jogosítvány és saját autó preferált

Amit kínálunk

  • Kimagasló bérezés
  • Magyarországi, határozatlan idejű bejelentett munkaviszony
  • Rendszeres hazautazási lehetőség
  • Évek óta kint élő kollégáink koordinálják, segítik munkavállalóinkat a kiutazásban és a hétköznapokban egyaránt
  • INGYENESen biztosítjuk:
    • A szállást (általában 4-8 fős apartmanokban, 2-3 ágyas szobákban)
    • A szállás és a munkahely közötti közlekedést

Céginformáció

Cégünk, több mint 25 éve nyújt megbízható munkahelyet munkavállalóinknak, külföldi üzemeiben. Németországban és Ausztriában meghatározó a tevékenységünk a gépjárműgyártás, azon belül a karosszériás-alkatrészek felületkezelésében és fényezésében.

  • Linartech Ipari Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
  • Gépjárműkereskedelem ● Gépjárműjavítás, -karbantartás
  • 250-500 munkavállaló
  • Alakulás éve 2009, a Pannonbau cégcsoport tagjaként
  • 1134 Budapest, Váci út 49.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérem küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gomb megnyomásával.