IoT operatív vezető/IoT gyártási referens

  • Cég neve

    Waterscope Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1118 Budapest, Sasadi út 66.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Termékek gyártásának, összeszerelésének és tesztelésének szervezése, saját és külső erőforrások összehangolása
  • Gyártáshoz és projektekhez szükséges anyagok beszerzésének szervezése, logisztika
  • Projektek helyszíni telepítésének és beüzemelésének összeszervezése, kapcsolattartás az alvállalkozókkal
  • Helyszíni karbantartás és hibajavítás szervezése, dokumentálása
  • Raktárkészlet és alkatrészkészlet fogyásának nyomonkövetése, leltár készítése
  • Műhelyrend fenntartása

Elvárások

  • Elektronikai  szakterületen szerzett szakirányú végzettség
  • Elektronikai szerelési tapasztalat
  • 5 év szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzésre való képesség, kisebb csapat irányításában való jártasság
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • Helyszíni szerelési gyakorlat
  • Ismeret, gyakorlat rádiótechnikában
  • Gyakorlati angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés
  • teljes munkaidős munkaviszony
  • szakmai fejlődés és változatos, motiváló munkakörnyezet

Céginformáció

Közel tíz éve a piacon működő, elektronikai okos eszközöket fejlesztő, gyártó és forgalmazó scale-up cég budapesti, XI. kerületi telephelyére keressük azt az operatív működést támogató műszaki munkatársat, aki tudásával, tapasztalatával hozzájárul intenzív fejlődésünk megvalósításához.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát.