Intézményi takarító

  • Cég neve

    Limitor Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    7634 Pécs, Makay István út

  • Fizetés

    Bruttó 341e - 360e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bruttó 50e - 341e Ft éves bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

100-150 fős gyártóüzembe takarítót keresünk rész vagy akár teljes munkaidőben délelőttös műszakban. Feladatok: a szociális helyiségek (étkező, mosdó, öltöző, dohányzó, szaniterek) tisztántartása, lépcsők, közlekedők takarítása, higiéniai termékek feltöltése, kisebb üzemi részek pl. raktár gépi tisztítása.

Elvárások

  • önálló munkavégzést kedvelő
  • alapos, precíz, munkájára igényes
  • megbízható

Előnyt jelent

  •  üzemben, közintézményben szerzett takarítási tapasztalat

Amit kínálunk

  • megfelelő bérezés;
  • szép kártya;
  • munkába járás támogatás;
  • év végi jutalom;
  • kulturált, klimatizált, tiszta munkakörnyezet;
  • megbízható vállalati háttér;
  • kényelmes munkaidő és munkarend;
  • munkahely-magánélet egyensúlya;
  • kedves kollégák és kellemes céges hangulat;
  • jó megközelíthetőség;

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A Limitor Hungária Kft. a 4600 fős discoverIE cégcsoport tagjaként kiemelkedő minőségű, egyedi biztonsági komponenseket és hőkapcsolókat gyárt a háztartási gépipar részére. Nagy hangsúlyt fektetünk termékeink és gyártásunk folyamatos fejlesztésére, ennek köszönhetően többek között olyan piacvezető márkák választanak minket berendezéseik védelmére, mint a Nespresso, a Bosch-Siemens, a Moulinex vagy az Electrolux.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát.