Fővárosi Önkormányzat Kamaraerdei Úti Idősek Otthona logo

Intézményi orvos

  • Cég neve

    Fővárosi Önkormányzat Kamaraerdei Úti Idősek Otthona

  • Munkavégzés helye

    1112 Budapest, Kamaraerdei út 16.

  • Fizetés

    Bruttó 10e - 10e Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

A Fővárosi Önkormányzat Kamaraerdei Úti Idősek Otthona Intézményi orvos munkakörbe keres vállalkozói jogviszonyba, határozott időre kollégát. Legalább heti 20 órában, délelőtti/délutáni műszak beosztással 2024. augusztus 1. napi kezdéssel.

Főbb feladatok, elvárások:
  • Az ellátást igénybe vevők egészségügyi ellátását biztosítja.
  • Az intézmény lakóinak akut és krónikus betegségeinek gyógykezelését elvégzi.
  • Az ellátottak egészségi állapotát rendszeres ellenőrzi, orvosi tanácsadást végez.
  • Gyógyszerrendelés, valamint szükség esetén az egészségügyi szakellátásra történő beutalás ad.
  • Gyógyító, megelőző tevékenységet végez, közegészségügyi és járványügyi feladatellátást biztosítja, dokumentációs vonatkozású feladatok elvégzési valamint a minőségirányítási feladatok és kötelezettségeit betartja.

Elvárások

  • Előny a belgyógyász geriáter, neurológus orvosi végzettség.
  • Érvényes működési kártya.
  • Orvosi Kamarai tagság.
  • Foglalkozás-egészségügyi alkalmasság.
  • MS Office felhasználói szintű alkalmazása.
Szükséges Iratok:
  • Szakmai önéletrajz.
  • Motivációs levél.
  • Az iskolai végzettséget/szakképzettséget igazoló bizonyítvány/oklevél másolata.
  • A pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul.
  • Nyilatkozat arról, hogy alkalmazása esetén hatósági erkölcsi bizonyítványt szerez.
  • Működési engedély és MOK tagsági igazolvány.

Előnyt jelent

Hasonló területen szerzett gyakorlat.

A "Jelentkezem" gomb kattintása után, kérem küldje meg a pályázathoz szükséges iratokat.