Hun-Ren Ökológiai Kutatóközpont logo

Intézeti mérnök

  • Cég neve

    Hun-Ren Ökológiai Kutatóközpont

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Bruttó 300e - 300e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Home office
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

A munkavállaló feladata részmunkaidőben (heti 30 óra) a HódTérkép közösségi adatgyűjtő program keretében beérkezett megfigyelések bemutatása a HódTérkép blogján és a közösségi médiában, a hódok monitorozása során gyűlt terepi adatok feldolgozása, az adatok bevitele és kezelése Excel táblázatban. A munkavállaló alkalomszerűen részt vesz a terepi felmérésekben és az ismeretterjesztő munkában. Lehetőséget biztosítunk rugalmas, főként otthoni munkavégzésre.

Jelentkezési határidő: 2024. május 5.
A munkakör leghamarabb 2024. május 15-től tölthető be. A megbízás határozott időre, legfeljebb 6 hónapra szól.
A jelentkezéshez kérjük küldje el önéletrajzát és motivációs levelét.

Elvárások

  • Biztos kezelése a Microsoft Excel programnak
  • Monotonitástűrés és precíz munkavégzés az adatbevitel során
  • Kreativitás, választékos fogalmazás és az ökológus szaknyelv használata blogbejegyzések és közösségi média bejegyzések készítésekor
  • Természettudományos vagy agrár területen szerzett legalább BSc szintű képesítés

Előnyt jelent

Ökológiai kutatásban szerzett tapasztalat
Jó angol nyelvű kommunikációs készség

Céginformáció

Kutatóközpontunk fő feladata a biológiai sokféleség és az ökoszisztémák magas színvonalú kutatása, beleértve a vízi és szárazföldi élővilágot. Központunk elsősorban ökológiai kutatásoknak ad otthont, de számos vizsgálatunk kapcsolódik a mező- és erdőgazdálkodás biodiverzitásra kifejtett hatásához, a hagyományos ökológiai tudáshoz vagy interdiszciplináris témákhoz.
Nagy erővel dolgozunk az intézetek és a tudományágak integrálásán, hiszen egymástól elszigetelve nehéz a komplex környezeti kihívásokkal szembenézni. A kutatásokon túl elkötelezettek vagyunk a tudomány és társadalom közötti híd építésében, így részt veszünk európai uniós és globális szakpolitikák kidolgozásában.