INTERSPAR és e-kereskedelmi értékesítési koordinátor

  • Cég neve

    SPAR Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    Bicske

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

A SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft. 1990 óta van jelen a magyar kiskereskedelmi piacon. Jelenleg országosan több mint 600 SPAR egység üzemel több áruháztípusban. A SPAR Csoport több mint 14 500 dolgozójával Magyarország egyik legnagyobb munkaadója. Sikerének kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek szociális biztonságot, versenyképes jövedelmet, színvonalas munkakörülményeket nyújt.

SPAR karrier. Jó döntés.

Feladatok:

  • A SPAR online shop működésével összefüggő statisztikák, riportok elkészítése
  • Termékadatok, termékkategóriák, promóciók, árak karbantartása, nyomon követése
  • Aktív részvétel az online shop működtetésében
  • Adminisztratív jellegű feladatok

Amit elvárunk:

  • Középfokú végzettséget
  • Magabiztos Microsoft Excel ismeretet
  • Előnyt jelent:
  • Középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • Monotonitástűrés, analitikus szemlélet
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • 13. havi juttatást
  • SPAR dolgozói kedvezményt, a belépéstől kezdődően 15% - az aktuális szabályzat szerint, havi 120.000 Ft vásárlási keretösszegig
  • Egyéb vásárlási kedvezményeket partnereinknél
  • Egészségbiztosítási csomagot
  • Hűségprogram keretén belül SZÉP kártya juttatást
  • Ingyenes céges buszjáratot Budapest, Tata és Tatabánya térségéből vagy gépjármű üzemanyagtérítést br. 40 Ft/km
  • Magas minőségű vállalati laptopot és mobiltelefont korlátlan mobilinternethasználattal
  • Home office lehetőséget
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakört
  • Szakmai támogatást, képzési, nemzetközi fejlődési lehetőséget
  • Nyelvtanulási lehetőséget
  • Mentorprogramot, ami segíti a betanulásod