International sales manager

  • Cég neve

    Goodwill Pharma Nyrt.

  • Munkavégzés helye

    6724 Szeged, Cserzy Mihály utca

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Csatlakozzon a magyarországi gyógyszeripar egyik meghatározó kereskedelmi szereplőjéhez a Goodwill Pharma Nyrt-hez!
Mi vagyunk a Szent-Györgyi Albert termékcsalád megalkotója és gyártója. A 26 éves szakmai tapasztalatunknak köszönhetően portfóliónk számos olyan termékkel bővült, amely egyedi, speciális megoldást jelent különböző egészségügyi problémákra. Elsődleges szempont számunkra az igények minőségi, komplex kiszolgálása.

Főbb feladatok, munkák

  • Új piaci lehetőségek felkutatása, az export lehetőségek bővítése, termékfejlesztési javaslatok elkészítése, új (B2B) partnerek akvirálása, értékesítési folyamatok optimalizálása, fejlesztési javaslatok előterjesztése.
  • Jelenlegi vevőkör kezelése, fejlesztése, üzletek megkötése. A hozzá tartozó országokban található (B2B) partnerekkel való kapcsolattartás, értékesítési volumen növelése.
  • A célpiacok rendszeres látogatása, aktív kapcsolattartás a vevőkörrel, bizalmi és hosszú távú partneri viszony felépítése a kulcs vevőkkel.
  • Részvétel időszakos forgalmi kimutatások elkészítésében.
  • Együttműködés a marketing csoporttal a termékek külpiaci marketingjében.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Export/külkereskedelmi tapasztalat
  • Folyékony tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó meggyőző erő, kommunikációs és értékesítési képességek
  • Stratégiai gondolkodás, hatékony operatív készségek
  • Kreatív, pozitív kisugárzású szemléletmód, ügyfélorientáltság
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Gyógyszeripari tapasztalat
  • Több idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Változatos, kihívást jelentő feladatok,
  • Céges programok és csapatépítők,
  • Lendületes, segítőkész csapat,
  • Modern üzemi és irodai környezet.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük küldje el számunkra fényképes szakmai önéletrajzát és bérigényét.