Magyar Közlöny Lap- és Könyvkiadó Kft. logo

Integrált jogalkotási rendszert támogató jogi szakértő

  • Cég neve

    Magyar Közlöny Lap- és Könyvkiadó Kft.

  • Munkavégzés helye

    1085 Budapest, Somogyi Béla utca 6.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • A rendszerrel kapcsolatos üzleti folyamatok jogi/szakmai támogatása.
  • Funkcionalitás tekintetében jól ismeri az Integrált Jogalkotási Rendszert (IJR), közreműködik a rendszerrel kapcsolatos továbbfejlesztési igényeket egyeztetésében az érdekeltekkel.
  • Kormánytisztviselők részére alkalmanként rendszerhasználati oktatásokat nyújt.
  • Részvétel logikai rendszertervek elkészítésében, illetve azok üzleti/jogi szempontból történő véleményezésében.
  • Felhasználói kapcsolattartás és igénykezelés összefogása, a tesztelések során felmerült hibák jelentése a fejlesztőknek, illetve a hibajavítások ellenőrzése, a rendszer üzleti dokumentációinak, felhasználói szintű leírásainak koordinálása.
  • Szolgáltatási folyamatok fejlesztése, szolgáltatási termékek fejlesztésében való részvétel.

Elvárások

  • Jogi egyetemi végzettség,
  • Haladó számítógépes ismeretek,
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Megoldásorientált szemlélet.

Előnyt jelent

  • Jogi szakvizsga
  • Informatikai végzettség

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés,
  • cafetéria-juttatás
  • céges laptop és mobiltelefon

Céginformáció

A jelentkezés gombra kattintva kérjük csatolja szakmai önéletrajzát, és motivációs levelét  fizetési igénye megjelölésével.