Integráció tesztelő

  • Cég neve

    DIGI Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, Krisztina körút

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Magyarország egyik vezető telekommunikációs cége megbízható,

munkájára igényes munkatársat keres

pozícióba!

FELADATOK

  • Tesztelési terv készítése az integrációs tesztek végrehajtásához
  • Integrációs tesztekhez szükséges környezetek beállítása
  • Különböző integrációs tesztek futtatása, hibák azonosítása és jelentése
  • Tesztesetek, teszteredmények kiértékelése, dokumentálása
  • Folyamatos együttműködés a fejlesztő, az IT üzleti elemző és a támogató munkatársakkal

ELVÁRÁSOK

  • Szakirányú IT végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Minimum 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Integrációs tesztelésben szerzett tapasztalat (rendszerek, alkalmazások és szolgáltatások)
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás (angol nyelvű kommunikációhoz)
  • Tapasztalat integrációs tesztek tervezésében, végrehajtásában és dokumentálásában
  • Tesztelési eszközök (pl. Selenium, Postman, stb.) átfogó ismerete
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Önálló és eredményorientált munkavégzés
  • Analitikus gondolkodásmód

ELŐNYÖK

  • Távközlési vállalatok működésének, folyamatainak ismerete
  • Nagyvállalati tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK

  • Home office lehetőség
  • Cafeteria juttatás a próbaidő után
  • Mobiltelefon juttatás: modern mobil eszköz, korlátlan beszélgetéssel és 10 GB adatforgalommal
  • Flottás mobilcsomag kiterjesztés a családtagok részére
  • Otthoni vezetékes szolgáltatás kedvezmény (DIGI szolgáltatási területen)
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Változatos- DIGI, illetve 4iG Csoporton belüli- projektekben való részvétel
  • Modern munkakörnyezet
  • Önálló, csapatorientált munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • Tesztelő, Tesztmérnök