Instruktor - Diákmunka

  • Cég neve

    Mind-Diák Szövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest XIII.

  • Fizetés

    Bruttó 1 874 /óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

A KÓD Piac-, Vélemény- és Médiakutató Kft. két és fél évtizedes múlttal rendelkező professzionális piackutató cég, mely 1995-ben alakult meg. A cég kutatási tevékenysége a gazdaság számos ágazatára kiterjed. Partnereik között telekommunikációs és internetszolgáltatató cégek, bankok, minisztériumok, önkormányzatok, reklámügynökségek és közművek mellett gyógyszeripari vállalat is található.

Főbb feladatok, munkák

  • Közreműködés az adatfelvételekben
  • Kérdezői munkák segítése, ellenőrzése
  • Egyszerűbb statisztikák vezetése
  • Kvóta menedzselés
  • Kutatói munka segítése
  • Fókuszcsoportok előkészítése, résztvevők fogadása
  • Előszűrés, és egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony
  • Szociológia szakon folytatott tanulmányok
  • Alapszintű informatikai ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Hosszú távú érdeklődés piac- és közvéleménykutatás iránt
  • Párhuzamosan több feladat hatékony végzése
  • MUNKAIDŐ:
  • Hétfőtől szombatig irodai munkarendben (H-SZ 10:00-19:00)
  • Minimum heti 10-25 óra vállalása
  • Alkalmanként szombati napok vállalása
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Amit kínálunk

  • Bruttó 1.874 Ft/óra diákbér
  • Ha még nem töltötted be a 25. életévedet, szja-mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred megegyezik a bruttóval
  • Támogató csapat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Recepciós
  • Személyi asszisztens