Inside sales munkatárs

  • Cég neve

    FATH Kft.

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs, Gyár utca 2.

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (2 db)
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • árajánlatok készítése, nyomon követése,
  • kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel e-mailen és telefonon,
  • vevői portfólió kezelése az értékesítő kollégával együtt,
  • az értékesítő munkájának teljes körű támogatása (visit riportok rögzítése a rendszerben),
  • vállalatirányítási és CRM rendszer kezelése,
  • egyéb adminisztrációs és asszisztensi feladatok ellátása.

Elvárások

  • középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • ügyfélközpontú, segítőkész hozzáállás,
  • jó problémamegoldóképesség,
  • kiemelkedő kommunikációs képesség,
  • szeress csapatban dolgozni,
  • középfokú végzettség,
  • MS Office felhasználói ismerete,
  • műszaki beállítottság vagy érdeklődés.

Előnyt jelent

  • műszaki területen szerzett tapasztalat hasonló munkakörben,
  • szektor ismeret,
  • TIR 2-es, TIR 3-as autóipari beszállítói oldalon szerzett tapasztalat
  • további nyelvismeret: német, román,  lengyel, szlovén, szlovák, cseh

Amit kínálunk

  • nyitott, bizalmon alapú cégkultúra,
  • elismerjük a teljesítményed,
  • bátorítjuk az ötleteid megvalósítását,
  • stabil vállalati hátterünk van, nemzetközi háttérrel,
  • a munka – magánélet határait tiszteletben tartjuk,
  • nyugodt, jó hangulatú légkörben dolgozunk,
  • heti, egyéni és csoportos angol órán vehetsz részt,
  • belső képzéseinkkel segítünk, hogy a munkád a lehető legjobban tudd végezni,
  • versenyképes fizetést adunk,
  • Kelenföldről céges autó hoz-visz, ha szeretnéd,
  • heti home office lehetőség,
  • heti masszázs vár rád.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Masszázs

Céginformáció

Vállalatunk fontos területére keressük legújabb kollégánkat.
Hogyan lehetsz összetartó, 45 fős csapatunk legújabb munkatársa?
Mielőtt jelentkezel olvasd el a teljes leírást, amelyben megismered a mi bemutatkozásunkat ( hogy  ismerj meg minket egy kicsit jobban ), a legfőbb feladataidat, a pozícióhoz tartozó elvárásokat és a juttatásokat amit kínálunk Neked.

Mivel foglalkozunk?
Több, mint 30 éve segítjük az ipari vállalatok zavartalan működését gépépítő- és kötőelemek gyártásával és forgalmazásával. Emellett ma már, az intelligens gyári megoldások szolgáltatója vagyunk, így a gyártás, a raktározás, az intralogisztika, a Lean 4.0 és a biztonságtechnika területén is is kínálunk termékeket. Azonban, mi nem csak termékeket adunk el, erősségünk, hogy ügyfeleink kérdéseire, problémáira személyre szabott egyedi megoldásokat javaslunk.
A FATH Kft. Magyarországon és további közép-kelet-európai országokban (Csehország, Szlovákia, Lengyelország, Szlovénia, Horvátország, Románia, Bulgária, Litvánia, Lettország, Észtország, Macedónia, Szerbia) forgalmazza termékeit.
Honnan indultunk?
A Fath cégcsoport 1989-ben német családi vállalkozásként indult. A magyar FATH Kft. eredetileg 2005-ben alakult Roderek Kft. néven, majd 2007-ben a FATH Csoport integrált tagjává vált. Cégünket 2017. januárjától Agárdi Viktor vezeti. A budaörsi FATH Kft. 2013 óta a cégcsoport kelet-közép-európai központja, mely a város ipari parkjában helyezkedik el és előző években újult meg.

Miben hiszünk, hogyan dolgozunk?
Nálunk minden esetben az ember, a munkavállaló van középpontban, mindamellett, hogy hozzájárulunk a hazai és európai gazdaság fejlődéshez, stabil munkahelyeket teremtve. Célunk, hogy értékorientált munkáltatóként működjünk és fejlődjünk tovább a következő években is.
A Fath egy ízig-vérig német családi vállalat, és ez a cégcsoport magyar tagján is érződik.
A munka nyílt és családias légkörben zajlik.
A minőségi munka mellett fontos, hogy munkatársaink valódi közösséget alkossanak, hiszen így tudunk kiemelkedő eredményeket elérni.
Számos közösségi eseménnyel, csapatépítővel járulunk ehhez hozzá.

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet a fenti munkalehetőség, küldd el fényképes önéletrajzodat
( fizetési igényed megjelölésével) a "Jelentkezem" gombra kattintva.