Inside sales - értékesítést támogató

  • Cég neve

    eCon Engineering KFT

  • Munkavégzés helye

    1116 Budapest, Kondorosi út 3.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Az Inside Sales kolléga feladatköre alapvetően a sales és a marketing csapat támogatása, piackutatás és lead generation, lead qualification feladatokkal, sok tanulási lehetőséggel és előrelépési lehetőséggel sales manager pozicióba.

  • új ügyfelek, üzleti lehetőségeinek feltárása a kis- és középvállalati szegmensben adatbázisból, ügyféllistákból; bejövő üzleti igények kezelése
  • Lead-ek keresése és kvalifikálása
  • A CRM rendszerbe kontaktok, Lead-ek felvitele, naprakészen tartása
  • Új termék, szolgáltatás bevezetéséhez kapcsolódó értékesítési és marketing folyamatokban részvétel
  • Részvétel a saját szervezésű rendezvények szervezésében
  • Marketing levelezőlisták karbantartása, bővítése
  • Külső kommunikáció, kapcsolattartás a média résztvevőivel.
  • Elemzések, kimutatások készítése.

Elvárások

  • ideálisan 2-3 év hasonló munkakörben (Inside Sales, B2B értékesítés) szerzett tapasztalat
  • felsőfokú végzettség, angol nyelvtudás
  • kiváló kommunikációs készség
  • önálló, proaktív magatartás
  • felhasználó szintű MS Office (Word, Excel) ismeretek és gyakorlat CRM rendszer használatában
  • ügyfélközpontú gondolkodás és Sales-es attitűd
  • kitartó, rugalmas, személyiség

Előnyt jelent

  • tapasztalat hideghívások lebonyolításában,
  • érdeklődés IT és/vagy műszaki terület iránt
  • CRM rendszerrel (Salesforce, Bitrix, SugarCRM, stb) szerzett tapasztalat
  • tapasztalat az online- és LinkedIn tool-ok használatában
  • mérnöki szolgáltatások- vagy szoftverértékesítésében szerzett tapasztalat és ennek a piacnak az ismerete

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű szerződés, teljes munkaidő, hosszútávú munkalehetőség
  • mobiltelefon, laptop
  • stabil alapfizetés és bónuszrendszer
  • magánegészségügyi biztosítás
  • szakmai és sales tréningek cégen belül és külsős trénerek bevonásával
  • dinamikus, támogató professzionális és rugalmas munkakörnyezet

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az eCon Engineering Kft. 2002-ben alapított, magyar tulajdonú mérnöki vállalkozás, ami jelenleg több, mint 90 munkatárssal dolgozik. Küldetésünk a fejlett mérnöki szimulációs technológiák és szoftverek népszerűsítése. Az automatizált gépek tervezése és építése során szerzett tapasztalatunk és szakértelmünk számos autóipari beszálló, és multinacionális vállalat számára jelent költséghatékony, egyénre szabott megoldásokat.

Ha szeretnél tevékeny részese lenni sikereinknek, motivációs leveled és Önéletrajzod küldd el részünkre a "jelentkezem" gombra kattintás után.