Ingatlanközvetítő

  • Cég neve

    TNG Home 22 Kft.

  • Munkavégzés helye

    7631 Pécs, Kincses út 1.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói
    • Kisgyermekeseknek
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Workstation
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Kialakítani a saját ingatlanportfóliót és a vevői ügyfélkört, amihez támogatást nyújtunk.
  • Rendszeres kapcsolattartás az ügyfelekkel.
  • Hirdetési portfólió kezelése, marketing.
  • Felmérni a vevői igényeket, bemutatni a használt és az új építésű ingatlanokat.
  • Szakmai segítséget nyújtani az eladó ingatlanok üzletzárási folyamatában és a birtokbaadásban.

Elvárások

  • Megfelelő kommunikációs készség
  • Teljesítmény által motivált, vállalkozói szemlélet
  • Precíz, minőségi, ügyfélorientált, önálló munkavégzés
  • Üzleties megjelenés
  • Kitartás, nyitottság, fejlődési igény, célorientáltság és sikeréhség
  • Számítógépes alapismeretek
  • Érettségi bizonyítvány
  • B kategóriás jogosítvány, autó

Előnyt jelent

  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Telemarketing területén végzett tevékenység
  • Marketinges tapasztalat
  • Angol, német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Lehetőséget biztosítunk egy komoly hivatás elsajátítására, szakmai fejlődésre.
  • Modern, teljes infrastruktúrával felszerelt irodában zajlik a munkavégzés.
  • Welcome csomaggal támogatjuk az elindulást.
  • Karrierrendszernek köszönhető, tervezett fizetésemelés.
  • Bónuszok.
  • Hálózati és franchise partneren belüli versenyek.
  • Rendszeres csapatépítő tréningeket tartunk.
  • Hosszú távú perspektívát ajánlunk.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

  • Családbarát csapat vagyunk.
  • Irodáink állatbarátok.
  • Magas társadalmi felelősségvállalással rendelkezünk.
  • Nálunk a kor nem számít.

A jelentkezem gombra kattintva, önéletrajz feltöltésével lehet.