Ingatlanközvetítő

  • Cég neve

    OTP Ingatlanpont Kft.

  • Munkavégzés helye

    Salgótarján

  • Fizetés

    Nettó 400e - 800e Ft havi bér

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Az OTP Csoport ingatlanközvetítő hálózata

INGATLANKÖZVETÍTŐ

munkatársakat keres SALGÓTARJÁNI irodájába.

Csatlakozz az ingatlanpiac örökké zajló, változatos világához és valósítsd meg álmaidat, az OTP csoport ingatlanközvetítő hálózatánál!

Ha fontos számodra a szabadság és önállóság, ha szeretsz emberekkel foglalkozni és önmagadért dolgozni, akkor ne keress tovább!

Főbb feladatok, munkák:

  • Kapcsolattartás meglévő ügyfeleinkkel
  • Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása
  • Eladó ingatlanok keresése ügyfeleink számára
  • Megbízási szerződések megkötése
  • Ingatlan adás-vételek menedzselése
  • A fentiekhez kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek ellátása
  • Az OTP csoport kedvezményes pénzügyi termékeinek közvetítése

Amit kínálunk:

  •  Profi betanítás, rendszeres képzések és mentorálás, hogy mindig a csúcson légy
  •  Sikeres csapatinspiráló munkakörnyezet
  •  Rugalmas munkaidő, hogy Te dönthesd el, mikor vagy a leghatékonyabb
  •  Motiváló jövedelemszint, melynek mértéke kizárólag rajtad múlik
  •  Home office munkavégzés lehetősége

Az álláshoz tartozó elvárások:

  •  Dinamikus, lendületes személyiségjegyek
  •  Kommunikációs készség és szorgalom, mert az eredményekért tenni kell
  •  Elhivatottság a saját magad által megálmodott életminőség elérésére
  • Szeress emberekkel beszélgetni, és képes is légy megérteni őket
  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezz
  • Ne álljon tőled távol a számítógép és az okostelefon használata
  • Vállalkozóként tudsz csatlakozni
  • Rendelkezz gépjárművel

Előny:

  • Bármilyen értékesítési területen, vagy ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat.

Havi nettó fizetési keret:

400 000-800 000 HUF

Egyéb juttatások:

Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Salgótarján

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő
  • Területi képviselő

Nem csak szakmabeliek jelentkezését várjuk. Akár pályakezdőként vagy pályamódosítóként is várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.