Ingatlanközvetítő

  • Cég neve

    Molnár Károly ev.

  • Munkavégzés helye

    8600 Siófok

  • Fizetés

    Nettó 800e - 900e Ft havi bér Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói
    • Home office
    • Nyugdíj mellett végezhető
    • Kisgyermekeseknek
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Ingatlanértékesítési folyamatok teljeskörű menedzselése
  • Kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel
  • Ingatlanbemutatók szervezése
  • Hirdetési felületek kezelése
  • Értékesítéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Marketing és értékesítési stratégia összeállítása
  • Szakmai segítségnyújtás az ügyfelek részére

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség
  • Alapfokú informatikai ismeretek
  • Kitartó, szorgalmas munkavégzés

Előnyt jelent

"B"-s jogosítvány és autó

Amit kínálunk

  • Pályakezdőknek alapképzés és személyre szabott mentorprogram a Dr. Makkos Ingatlan Centrum Akadémián, hogy sikeres legyél
  • Meglévő ügyfélkör
  • Keresztértékesítés
  • Országos franchise hálózat biztosította előnyök
  • Hitel/LTP értékesítési jutalék
  • Karrierrendszerünk előrelépési és fejlődési lehetőséget biztosít
  • Korrekt elszámolás
  • Home office lehetőség

Céginformáció

A Dr. Makkos Ingatlan Centrum, Siófokon nyíló irodájába keressük munkatársainkat, a Balaton déli partjáról és annak vonzáskörzetéből.
A Dr. Makkos Ingatlan Centrum 1996 óta meghatározó szerepet tölt be a magyar ingatlanpiacon. Országosan 30+ iroda, 300+ kolléga, 30.000+ ügyfélkör segíti a munkánkat. Az Ingatlan Centrum szakmai múltja, oktatási és mentori programja garancia arra, hogy a legjobb csapatba kerülj.
Nem akadály, ha pályakezdő vagy, vagy nem rendelkezel ingatlanközvetítői tapasztalattal még.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold a fényképes önéletrajzodat.