H1 Home Ingatlan Kft. - Otthon Centrum logo

Ingatlanközvetítő

  • Cég neve

    H1 Home Ingatlan Kft. - Otthon Centrum

  • Munkavégzés helye

    4025 Debrecen, Hatvan utca 22.

  • Fizetés

    Nettó 300e - 900e Ft havi bér Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói
    • Home office
    • Részmunkaidő
    • Kisgyermekeseknek
    • Kötetlen munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Berobbanhatsz velünk a debreceni ingatlanpiacra, mert ingyenes szakmai képzéseinkkel, folyamatos irodavezetői támogatással, ingyenes és korlátlan beszélgetést nyújtó telefonhasználattal, az első 3 hónapban akár 150.000.- forint költségtérítéssel, hirdetői oldalak ingyenes használatával és egy összetartó, segítőkész csapattal állunk melléd. Jelentkezz bátran!

Feladatok:

Kedves pályaelhagyó- és azon gondolkozó Kollégáim!
Az Otthon Centrum Hatvan utcai többszörös díjnyertes csapatába szívesen fogadunk olyan kollégákat, akik stabil háttérre, folyamatos támogatásra, átlagon felüli ügyfélkörre vágynak és hajlandóak is kiszolgálni az igényeiket!
Csatlakozz egy olyan irodához, amely jelenleg is az ország élmezőnyében van és teljesítsd ki szakmaiságod nálunk!
Keress bátran, ha az alábbiak közül egy vagy több megállapítás illik Rád:

Elvárások:

#dolgoztunk már együtt bárhol
#van tapasztalatod az ingatlanértékesítésben
#csalódások miatt pályaelhagyó lettél, pedig szeretted
#nem szeretnél éveket várni egy magasabb jutalékszint eléréséig
#bizalamat szavazol a 16 éves szakmai múltunknak
#szívesen tanulnál tőlünk, velünk
#szívesen dolgoznál egy olyan irodában, ahol az értékesítők a legfontosabbak
#szakmai szintednek megfelelően, közösen állapítjuk meg jutalékszinted
#érthető és világos keretrendszer
#európai szintű oktatási rendszer
#rugalmas szerződéscsomag
#piacvezető franchisehálózat
#otthonos iroda, kellemes légkör

Előnyt jelent:

  • Őszinte személyiség, amit az ügyfeleid értékelnek
  • A segítőkészség és problémamegoldó attitűd belőled fakad
  • Hajlandóság tenni a céljaidért
  • Folyamatos támogatás mellett önállóan dolgozol
  • Gyors és könnyed kapcsolódás beszélgetésekbe
  • Idegenekkel fesztelen kapcsolatfelvétel
  • ingatlanközvetítői bizonyítvány előny, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • Szakértő vezető értékesítő folyamatos támogatása
  • Ingyenes részvétel interaktív tréningeken, előadásokon és konferenciákon
  • Meglévő ügyfélkör
  • Keresztértékesítés
  • Mentori program
  • Családbarát iroda
  • Betanulási időszakban kezdőtámogatás + sikerdíj
  • Kiegészítő szolgáltatásaink ajánlásával további kiegészítő jövedelmek
  • A betanulási időszak lezárta után, sikerdíjas rendszer
  • 18 éve működő, reprezentatív belvárosi iroda és szakmai háttér
  • Országos ingatlanállomány
  • Hatékony ügyfélkezelői rendszer

Terveid megvalósítására ez a legjobb időszak, ne maradj le az expanzió adta anyagi lehetőségekről! Jelentkezz mielőbb egy fényképes önéletrajzzal!