Dr. Makkos Ingatlan Centrum Kft. logo

Ingatlanközvetítő

  • Cég neve

    Dr. Makkos Ingatlan Centrum Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Fizetés

    Nettó 500e - 1,0M Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Ingatlan felvétel
  • Kommunikáció
  • Ingatlanok eladásának, bérbeadásának lebonyolítása

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség
  • Alapfokú informatikai ismeretek
  • Kitartó, szorgalmas munkavégzés

Amit kínálunk

  • meglévő ügyfélkör
  • keresztértékesítés
  • call center támogatás
  • ELŐMENETELI LEHETŐSÉG – gyakorlott munkatársaknak magas teljesítmény esetén akár a jutalék 70%-a
  • hitel/LTP értékesítési jutalék
  • előrelépés, csoport/iroda kiválási jutalék
  • korrekt elszámolás

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

VÁLTOZTASD MEG AZ ÉLETED!
PÁLYAKEZDŐK, PÁLYAMÓDOSÍTÓK, ÉS GYAKORLOTT INGATLANOSOK FIGYELEM!!!

Piacvezető nemzetközi ingatlan hálózat keres Budapestre új munkatársakat ingatlanközvetítő munkakörbe.

Budapesten és országszerte is számos irodánk működik.
A folyamatos fejlődés és az ügyfelek számának növekedése megkívánja, hogy újabb munkatársakat vegyünk fel.

Ha szeretnél 500.000 – 1.000.000 Ft jövedelmet keresni havonta, nálunk jó helyen jársz.
Várunk csapatunkban!

Egyéb információ az állásról:
  • Biztosítunk ügyfeleket. Jelenleg közel 30.000 fős adatbázissal dolgozunk.
  • A munkavégzéshez szükséges irodai infrastruktúra díjmentes használata.
  • A pályakezdő jelentkezőket megfelelő szakmai képzésben részesítjük.
  • Folyamatos szakmai támogatás és továbbképzés, mellyel segítjük munkatársaink munkáját.