Ingatlanközvetítő (Budapest, IX. kerület)

  • Cég neve

    OTP Ingatlanpont Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest IX. kerület, Üllői út

  • Fizetés

    Bónusz

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Ingatlanközvetítő

Feladatok:

  • Ingatlanok értékesítése és bérbeadása Budapest teljes területén.
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, az igények felmérése és az ingatlanok megtekintése.
  • Ingatlanok hirdetése, marketingtevékenységek végzése az értékesítés támogatása érdekében.
  • Szakmai tanácsadás és adminisztratív feladatok ellátása az ügyfélkapcsolatok építése és fenntartása érdekében.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség.
  • Jó kommunikációs készség és problémamegoldó képesség.
  • Nyitottság és érdeklődés az ingatlanközvetítői szakma iránt.

Ajánlat:

  • Kiemelkedő fizetési rendszer, amely az értékesítési teljesítménytől függ.
  • Rugalmas munkaidő, lehetőség részmunkaidős vagy teljes munkaidős foglalkoztatásra.
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség és támogatás.
  • Bónuszok és Karrier lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő
  • Területi képviselő
  • Építőipar, Ingatlan
  • Ingatlan-, építőipari értékesítés

Amennyiben szeretnél csatlakozni dinamikus csapatunkhoz, és érdekel az ingatlanközvetítői szakma, kérjük, küldd el szakmai önéletrajzodat a 'Jelentkezem' gombra kattintva "Ingatlanközvetítő - IX. kerület" tárggyal.

Csatlakozz hozzánk és légy részese egy sikeres csapatnak!