Ingatlanközvetítő

  • Cég neve

    ADLAK INGATLANFORGALMAZÓ Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
    • Kötetlen munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Legyél te is Adlakos!
Várunk csapatunkba ingatlanközvetítő pozícióba! Csatlakozz hozzánk, most elsősorban Szeged, Kecskemét, Baja, Balaton-felvidék, Veszprém és Miskolc környékéről keresünk kollégákat!
Feladataid lesznek:
- Saját portfólió építése, melyhez minden segítséget megkapsz tőlünk!
- Ingatlanjaid kezelése, ügyfelekkel folyamatos kapcsolattartás.
- Mutatások lebonyolítása, sokszor hétvégén is.
- Adásvételek lebonyolítása, a folyamat végigkísérése.
Nem tűnik bonyolultnak, de nem is könnyű! Egy 3 hónapos képzés elvégzése szükséges, melyet biztosítunk számodra!

Elvárások

Elvárásaink:
- Legyen érettségid, mert az ingatlanközvetítői képzés feltétele!l
- Saját autó.
- Vállalkozói szemlélet.
- Kitartás, elszántság és szorgalom!

Előnyt jelent

Előnyt jelent ha van már ebben a munkakörben tapasztalatod, illetve rendelkezel nyelvtudással! ( angol vagy német)

Amit kínálunk

Nézz szét weboldalunkon, illetve social média felületeinken. Facebook oldalunk 12.700 fős,  hirdetéseink rengeteg emberhez eljutnak, ez fontos számunkra. Nálunk a jutalék nagyobb része a tiéd, mi pedig biztosítunk irodát, névjegykártyát, molinót és a hirdetési felületeket.

Céginformáció

2019 óta foglalkozunk ingatlanközvetítéssel, értékbecsléssel, hitel és biztosítás ügyintézéssel. Jelenleg 14 ügynökkel dolgozunk együtt. A 2024-es évben a bővülésre koncentrálunk, ezért keressük azokat a kollégákat, akikkel hosszútávon együtt tudunk haladni utunkon.

Küldd el önéletrajzod és motivációs leveled a "Jelentkezem" gombra kattintva.