Ingatlanhasznosítási menedzser

  • Cég neve

    DBI Ingatlanhasznosító Kft.

  • Munkavégzés helye

    1133 Budapest, Gogol utca 13.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • saját tulajdonú ingatlanok önálló bérbeadása,
  • bejövő telefonhívások kezelése, érdeklődők, ügyfelek tájékoztatása,
  • ingatlanok bemutatása,
  • ajánlatok elkészítése és kiküldése,
  • bérleti konstrukciók és feltételek kidolgozása és ügyfelekkel való egyeztetése,
  • ártárgyalások menedzselése,
  • ingatlanok adásvételének, hasznosításának döntéselőkészítése, a teljes folyamat adminisztratív előkészítése és lebonyolítása,
  • bérleti szerződések megkötésének menedzselése,
  • marketing tevékenység végzése, weboldal kezelése,
  • az operatív folyamatokhoz kapcsolódó rendszeres adminisztratív folyamatok ellátása,
  • heti és havi jelentések, riportok készítése,
  • nyilvántartások létrehozása, naprakészen tartása,
  • kapcsolattartás, egyeztetés a társosztályokkal, meglévő és leendő partnerekkel, ingatlanközvetítő cégekkel.

Elvárások

  • felsőfokú szakirányú végzettség, felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • legalább 3 év releváns tapasztalat ingatlanhasznosítás, ingatlankezelés területén,
  • magas fokú kommunikációs és szervezői készség,
  • önállóan és csapatmunkában is megállja helyét,
  • hatékony munkaszervezés, precizitás, eredményorientált látásmód,
  • magas stressz-tűrés, terhelhetőség,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent

  • legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat ingatlanhasznosítás, ingatlankezelés, portfóliómenedzsment területén,
  • alapfokú gazdasági ismeretek,
  • legalább középszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • teljes munkaidős alkalmazás,
  • stabil szakmai és vállalati háttér,
  • szabadon összeállítható kafetéria csomag (SZÉP kártya, önkéntes pénztárak, stb.)
  • egészségbiztosítás

Céginformáció

Társaságunk fő tevékenysége a saját tulajdonú ingatlanok teljes körű működtetése, ingatlanhasznosítás, valamint az ingatlanforgalmazás. Budapesten kívül, több vidéki térségben is rendelkezünk saját képviselettel, így tevékenységünket az ország egész területén végezzük.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét, a bruttó fizetési igény megjelölésével.