Magyar Tudományos Akadémia Titkársága logo

Ingatlangazdálkodási szakreferens

  • Cég neve

    Magyar Tudományos Akadémia Titkársága

  • Munkavégzés helye

    1051 Budapest, Nádor utca 7.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Az akadémiai tulajdonú vagyonelemek használatba adásával kapcsolatos szerződések előkészítésével, egyeztetésével és aláíratásával összefüggő ügyintézés; az ingatlanokra kötött bérleti szerződések aláírás előtti szakmai véleményezése, a bérleti bevételek felhasználásának ellenőrzése, ezzel kapcsolatos kimutatások, elemzések készítése. Közreműködés az ingatlanállományt érintő értékbecslésekben, az MTA vagyoni helyzetéről készített éves beszámoló összeállításában, valamint beruházási- és felújítási pályázati eljárásokban. Ingatlan menedzsmenthez kapcsolódó műszaki/tervezési ellenőrzési feladatok ellátása. Az osztály hatáskörébe tartozó beruházásokkal, vagyonnal, ingatlanokkal, befektetésekkel kapcsolatos adatszolgáltatási feladatok; szerződések, megállapodások, előterjesztések előkészítése, menedzselése; adminisztrációs feladatok ellátása (pl. táblázatok, diagramok készítése).

Elvárások

  • szakirányú felsőfokú végzettség, vagy felsőfokú végzettség és a feladatkör ellátása szempontjából szakirányúnak minősülő szakképzettség
  • ingatlanhasznosítási, ingatlanfejlesztési tapasztalat, ingatlan menedzsment, műszaki területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Word, Excel felhasználói szintű ismerete
  • levelek, előterjesztések, javaslatok készítésében szerzett gyakorlat
  • közigazgatási szervnél szerzett munkatapasztalat
  • büntetlen előélet
  • cselekvőképesség
  • magyar állampolgárság
  • erkölcsi bizonyítvány
  • precizitás, pontosság, megbízhatóság
  • kezdeményező készség, logikus gondolkodás
  • elemző és rendszerező képesség, rendszerszemlélet

Előnyt jelent

ingatlan-nyilvántartás és egyéb adatbáziskezelési, tervezői program tapasztalat

Amit kínálunk

A jogállásra, illetményre és egyéb juttatásokra a 2019. évi CVII. törvényben (Küt.) előírt rendelkezések, valamint az MTA Titkársága Közszolgálati Szabályzatában foglaltak alkalmazandók.

A köztisztviselői kinevezés határozott időre szól (várhatóan 2025. március 31-ig), 6 hónapos próbaidő kikötésével, heti 40 órás teljes munkaidős foglalkoztatással, főtanácsos II. besorolási kategóriában.

Céginformáció

Benyújtási határidő: 2024. május 2.
Elbírálási határidő:   2024. május 31.

A feladatkör a pályázat elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázatokat szakmai előkészítő bizottság értékeli és választja ki a személyes meghallgatásra javasolt pályázókat. A bizottság a meghallgatások után javaslatát döntésre a munkáltatói jogkör gyakorlója elé terjeszti. A döntést követően a pályázók e-mailen kapnak értesítést az eredményről.

A jelentkezéshez az alábbi iratok csatolása szükséges:

  • magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajz, a 87/2019. (IV. 23.) Korm.rend. 1. sz. mellékletében meghatározott tartalommal
  • motivációs levél
  • iskolai végzettséget, szakképzettséget, tanúsító okiratok, dokumentumok másolata
  • érvényes hatósági erkölcsi bizonyítvány vagy ennek igényléséről szóló igazolás
  • adatkezelési nyilatkozat

Az EU Általános adatvédelmi rendelete (GDPR) előírásainak megfelelően, az MTA Titkársága adatkezelési tájékoztatója az MTA honlapján, a „Hasznos információk” között olvasható.  Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-68608/2013