Ingatlangazdálkodási / Pénzügyi munkatárs

  • Cég neve

    KERINGATLAN Kft.

  • Munkavégzés helye

    1025 Budapest, Palatinus utca 1.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • bérlőkkel, partnerekkel, társosztályokkal való kapcsolattartás
  • bérleti szerződések ellenőrzése, feldolgozása
  • bérlői kimenő számlák készítése
  • ingatlannal kapcsolatos beérkező számlák ellenőrzése, felosztása, adminisztrálása
  • ingatlan portfólióval kapcsolatos adatszolgáltatások
  • ingatlanok üzemeltetése kapcsán felmerülő feladatok menedzselése, problémák megoldása

Elvárások

  • úgy tekints a cégre és vigyázz a vagyonára, értékeire, mintha a sajátod lenne;
  • munkádat kellő alázattal és odaadással végezd;
  • pozitív, energikus személyiséged legyen követendő példa;
  • motiváljon az, ha a célokat másokkal együtt, egymást támogatva érheted el;
  • vállalati rendszerekben, könyvelő programokban szerzett jártasság
  • írásbeli és szóbeli hivatalos kommunikáció követelményeinek ismerete, alkalmazása;
  • MS Office programok (különösen MS Excel és Word) felhasználói szintű ismerete;
  • hatékony, udvarias, asszertív kommunikációs készség;
  • gyakorlatias, problémamegoldó és megoldást kereső szemlélet és hozzáállás;
  • kezdeményező, terhelhető, rugalmas és megbízható személyiség.

Előnyt jelent

  • SAP B1 vállalatirányítási rendszer ismerete;
  • multinacionális vállalatnál vagy holdingnál szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • stabil, tőkeerős vállalati hátteret;
  • vállalati telefont, laptopot;
  • felelősségteljes, önálló munkakört;
  • motiváló, versenyképes jövedelmet;
  • béren kívüli juttatási csomag (SZÉP kártya, egészségpénztár);
  • folyamatos önfejlesztést és a szakmai tudás bővítésének lehetőségét;
  • kellemes, barátságos munkakörnyezetet.

Pályázatokat fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük küldeni.