Ingatlangazdálkodási munkatárs

  • Cég neve

    Szerencsejáték Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Csatlakozz hozzánk

INGATLANGAZDÁLKODÁSI MUNKATÁRS

pozícióba!

A Szerencsejáték Zrt.-nél a játék, a szórakozás és a nyerés izgalmát nyújtjuk játékosainknak. Ez az élmény és szenvedély nem csak játékosainkat, de munkavállalóinkat is áthatja. Legyél Te is nyertes és lépj be velünk érdekes, élményekkel teli, izgalmas világunkba!

Nálunk ezek a feladatok várnak:

  • ingatlangazdálkodási feladatok ellátása saját tulajdonú és bérelt ingatlanok esetében:
    • lejáró szerződések kezelése, bérleti szerződéskötések
    • felújítandó lokációk szerződéseinek kezelése,
    • szükség esetén új lokációk keresésének támogatása, koordinálása,
    • szerződésekben foglalt opciók Társaság érdekei szerinti kezelése,
    • kapcsolattartás bérbeadókkal, bérlőkkel, tulajdonosokkal.
  • Minden bérleti esemény (lejárat, megújítási opció, felmondási opció, bérleti díjmentes időszak, beruházási támogatás, egyebek) rendszeres felülvizsgálata.
  • Az ingatlanstratégia és ingatlangazdálkodási feladatok ellátásához szükséges adatbázis kezelése, működtetése, fejlesztés támogatása, benne szereplő adatok naprakészen tartása.
  • Az ingatangazdálkodási tevékenység adminisztratív feladatainak ellátása (feljegyzések, felterjesztések, egyéb dokumentumok előállítása, kezelése).
  • Ingatlanok felkutatása, ártárgyalások lefolytatása, bérleti szerződések kötése.
  • Bérbevétel, bérbeadás előkészítése, mely magában foglalja a Társaság tevékenységre vonatkozó szabályzóiban foglaltak beazonosítását (pl.: kötelezettségvállalási), valamint az érintett szakterületekkel történt egyeztetéseket követően döntéselőkészítő anyag elkészítése, szerződés készítése, véleményezése.
  • Feladatokkal kapcsolatos riportok és vezetői anyagok készítése.
  • Országos szinten helyszíni bejárások szervezése, azokon Társaság képviselete.

Te vagy a legalkalmasabb erre a pozícióra, amennyiben:

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel,
  • minimum 5 év ingatlanos területen szerzett tapasztalatod van bérleti szerződéskötési gyakorlattal
  • felhasználói szintű MS Office ismereteid vannak,
  • kiváló kommunikációs készséggel és proaktivitással rendelkezel
  • szolgáltatói szemlélet jellemez
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

Előnyt jelent:

  • mind önállóan, mind csapatban együttműködve megállod a helyed,
  • nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat,
  • változáskezelés, rugalmasság.

Miért érdemes hozzánk csatlakoznod?

  • nálunk egyedülállóan magas cafeteria juttatás, alapbéren felüli teljesítménytől függő ösztönző bér, továbbá színvonalas magánegészségügyi ellátás is vár,
  • megbízható, stabil nagyvállalati hátteret biztosítunk,
  • jól megközelíthető, központi helyen fekvő munkahelyen dolgozhatsz,
  • számos lehetőséggel támogatjuk szabadidőd eltöltését:
    • AYCM kártyával, különböző kedvezményekkel, és cégen belüli programokkal támogatjuk a sportolási szenvedélyedet,
    • közös céges egyesületünkkel változatos kulturális eseményen vehetsz részt,
    • Munkavállalói Támogató Programunk keretein belül ingyenes jogi, pszichológiai, pénzügyi vagy szociális támogatást is igénybe vehetsz,
  • segítünk szakmai fejlődésedben: képzéseken, tréningeken vehetsz részt,
  • közös Élménynappal, ünnepi rendezvényekkel és csapatépítőkkel garantáljuk a munkán kívüli kikapcsolódást.

A Szerencsejáték Zrt. elkötelezett támogatója a megváltozott munkaképességűek foglalkoztatásának.

EGYÜTT CSAK NYERHETÜNK!

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Ingatlan-, építőipari értékesítés