Ingatlanfejlesztési projektmenedzser

  • Cég neve

    DIVINUS Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1139 Budapest, Frangepán utca 32.

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Céges üdülés, üdültetés

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Magasépítési fejlesztési projektek irányítása
  • Alvállalkozók versenyeztetése
  • Alvállalkozói szerződések előkészítése, a jogi osztály bevonásával
  • Alvállalkozók tevékenységének helyszíni irányítása, ellenőrzése, személyesen és építésvezetőkön keresztül
  • Az alvállalkozói szerződésekben foglaltak betartásának folyamatos ellenőrzése
  • Műszaki tevékenységek dokumentálása, felmérése, változások figyelemmel kísérése
  • Jelentések elkészítése a vezetőség felé
  • Műszaki alternatívák kidolgozása, költség optimalizálás
  • Beruházási, fejlesztési tervekhez műszaki támogatás
  • Műszaki tervek elkészíttetése
  • Hatósági és közműegyeztetések
  • Építési és hatósági engedélyek megszerzése

Elvárások

  • Építőipari végzettség (Építő-/Építészmérnök)
  • Felelős Műszaki Vezető jogosultság (Magasépítő szakirány)
  • Microsoft Office irodai alkalmazások, felhasználó szintű ismerete
  • legalább 5 év szakmai gyakorlat (kivitelezőként, beruházóként)
  • Megbízható, minőségorientált, önálló munkavégzésre képes személyiség
  • Tulajdonosi szemlélet, sikerorientáltság
  • Kiváló problémamegoldó képesség, rugalmasság, csapatmunkában való aktív részvétel és vezetői attitűd

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Céges gépjármű
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú, stabil és kiszámítható karriercél, egy tőkeerős ingatlanfejlesztő vállalatnál

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő