TBTM Investment Kft. - Otthon Centrum logo

Ingatlanértékesítő

  • Cég neve

    TBTM Investment Kft. - Otthon Centrum

  • Munkavégzés helye

    1053 Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Használt és új lakások bemutatása, értékesítése
  • Új és meglévő ügyfelek kiszolgálása, megtalálni számukra a megfelelő ingatlant
  • Ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése, saját portfólió felépítése
  • Hirdetési és marketing tevékenység (akár személyes márka építés, amihez képzést biztosítunk)
  • Ügyfél támogatása a teljes értékesítési, adásvételi folyamaton

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Empátia és alázat
  • Sikerorientált, vállalkozói attitűd
  • Közép vagy felsőfokú végzettség
  • Önálló és csapatban való munkavégzés
  • Felhasználó szintű informatikai ismeretek

Előnyt jelent

Ha szereted a kihívásokat, pörgős vagy, netán van értékesítésben, tanácsadói munkakörben (pl: biztosítási tanácsadó, autó értékesítő) tapasztalod, esetleg tudsz angolul, akkor bátran jelentkezz!

Amit kínálunk

  • Budapest egyik legelitebb környékén dolgozhatsz, az V. kerület szívében
  • Professzionális képzéseken vehetsz részt
  • Fejlődési lehetőség a karrieredben
  • Ország legnagyobb vevői/eladói adatbázis hozzáférés használata
  • Kimagasló keresetet, ha valóban meg is dolgozol érte
  • Támogató vezető, személyes coaching, mentorálás

Megtanítunk a neuromarketing, az online retorika, és az új média eszközei alkalmazására, hogy még több értéket tudj adni ügyfeleidnek a folyamatosan változó világban, emelve a szakma presztízsét.

Céginformáció

Dolgozz ingatlan értékesítőként az Otthon Centrum Belvárosi csapatában!

Ha rögtön azt gondolnád, hogy ez is "csak" egy szokásos ingatlanos meló, akkor igazad van. Azonban a közegünk, és a hozzáállásunk egészen más, tudd meg mit képviselünk, mi az, ami megkülönböztet minket a konkurenciától.

Mi nem ígérjük, hogy az első 3 hónapban milliókat kereshetsz, nem kecsegtetünk az európai átlagbérrel, mert elcsépelt. Nem ígérjük, hogy ez a munka könnyű lesz, valamint, hogy nem kell bele tenni rengeteg időt és energiát. Nem állítjuk, hogy ez egy kudarc mentes vállalkozói tevékenység "akkor dolgozol, amikor szeretnél" szlogennel.

Mi egy olyan csapat vagyunk az V. kerület szívében:
  • akik tudják, hogy mindennek ára van, ezáltal semmi sincs ingyen
  • akik tudják, hogy hogyan lehet a szakmában becsületesen sok pénzt keresni, de a sokat emlegetett európai szintű fizetésért meg kell dolgozni
  • akiknek fontos a leendő kolléga értékrendje
  • akik tudják, hogy folyamatos fejlődés, és alázat nélkül nem érhetnek el hosszú távon sikereket
  • akik hisznek a kemény munkában, minőségi ügyfélkiszolgálásban, őszinteségben, emberi értékekben, önmaguk felvállalásába

Kattints a "jelentkezem" gombra, és csatold a fényképes önéletrajzodat!