Ingatlanértékesítő

  • Cég neve

    Reif 2000 Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest,XIII.kerület Raoul Wallenberg u. 7

  • Fizetés

    Nettó 300e - 1,0M Ft havi bér

    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Budapest 13.kerületi Duna House irodájába vállalkozó szellemű, talpraesett értékesítő munkatársakat keresünk!

Szuhánszky László vagyok, cégünk egyik legeredményesebb irodájának értékesítési vezetője. Több, mint 15 éves szakmai tapasztalatommal, immár oktatási vezetőként is támogatom üzletágunk értékesítőit.

Most saját csapatomba keresek tudásra éhes vérbeli értékesítőket, akiket idővel kinevelhetek csoportvezetőnek. Én már bejártam az utam, most az a célom, hogy Neked mutassak irányt a siker felé!

Többszörös év irodája és év vezetője díj nyerteseként olyan értékesítőt keresek, aki már az iskolában is szendvicsekkel üzletelt, mára pedig a jeget is eladja az eszkimóknak!

Az ingatlanpiac újra pezseg, vedd ki a részed te is belőle!

Főbb feladatok:

  • ügyfelekkel telefonos és személyes kapcsolattartás
  •  ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése
  • ingatlanok meghirdetése, hirdetések kezelése
  • vevők előszűrése és az ingatlanok bemutatása
  • adásvételi folyamatokban való aktív közreműködés
  • ügyfelek támogatása a teljes értékesítési folyamaton keresztül

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • érettségi bizonyítvány
  • számítógép felhasználói szintű ismerete
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • önálló munkavégzés
  • megbízhatóság, lojalitás

Előny az angol nyelvtudás és az értékesítésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • ingyenes ingatlanközvetítői szakmai képzés
  • életpálya modellt kínálunk, cégünk legnagyobb Franchise Partnereként a jövő vezetőit belülről neveljük ki!
  • betanítás mentorok által, céges képzések
  • csapatépítő, díjátadó rendezvények
  • család barát munkahely, home office lehetőség
  • A legnagyobb ingatlan- és vevő adatbázis
  • Magyarország legismertebb ingatlanközvetítői márkája
  • A piacon működő legprofibb IT rendszer

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő
  • Telefonos értékesítő
  • Területi képviselő

Ha van kedved ebben a pörgős ingatlanpiaci helyzetben, egy  lendületes és összetartó csapathoz tartozni, akkor a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával együtt, kérlek küldd el az önéletrajzodat!