Ingatlanértékesítő

  • Cég neve

    Prime Homes Kft.

  • Munkavégzés helye

    8600 Siófok

  • Fizetés

    Nettó 200e - 700e Ft havi bér Nettó 300e - 900e Ft havi mozgóbér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
    • Kisgyermekeseknek
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Workstation
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Családias munkakörnyezet, európai jövedelem!

A megújult CSOK plusz, és Falusi CSOK programok következtében, az egyébként is működő balatoni ingatlanpiac már most is felpörgés alatt áll!

Munkatársaink meg sem álltak az év első hónapjaiban….!

Tisztán látjuk, hogy 2024 tavaszán bővítenünk kell a csapatunkat 4 fő (balatonboglári, balatonlellei, fonyódi) és 2 fő (siófoki)
kollégával!

17 éve sikeresen működő képzési, mentorálási és karrier rendszerünket úgy építettük fel, hogy új kollégáink, már az első hónapokban elérhetik a több mint 500.000-900.000 forintos jövedelmet

Feladatok:
  • Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása,
  • A meglévő ingatlan kínálat folyamatos bővítése,
  • Vételi ajánlatok és ügyletzárások menedzselése,
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel.

Elvárások

  • Céltudatos gondolkodásmód, erős motiváció,
  • Pozitív életszemlélet,
  • Pontosság, munkabírás, rugalmasság
  • Alapvető számítógépes ismeretek.
  • Feddhetetlen előélet

Előnyt jelent

  • Magas szintű kommunikáció,
  • Bármilyen területen szerzett értékesítési tapasztalat,
  • Helyismeret, kapcsolatrendszer,
  • Ingatlanszakmai OKJ-s végzettség

Amit kínálunk

  • Izgalmas változatos munka, rugalmas munkaidő
  • Fix jövedelem + teljesítményarányos „mozgóbér”+ passzív jövedelem
  • Nincs rejtett költség, asztalpénz, kötelező marketing hozzájárulás
  • Több ezres már meglévő, valós, kereső ügyfélkör
  • Több mint 5500 szabadon értékesíthető ingatlan kínálat
  • Biztosított a teljesítményhez igazodó, gyors előre lépési lehetőség
  • Gyakorlati alapú díjmentes tréningrendszer, mentori támogatással
  • Modern irodai háttér, teljeskörű marketing támogatás
  • Hazai és külföldi partnerirodák együttműködése
  • Több mint 10 éve összeszokott csapat támogatása, biztonsága
  • A tevékenység indításához a vállalkozói jogviszony nem feltétel

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő