Ingatlanértékesítő

  • Cég neve

    Otthon Manager Ingatlaniroda

  • Munkavégzés helye

    Otthonról végezhető

  • Fizetés

    Nettó 250e - 600e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
  • Munka típusa

    • Távmunka
    • Kötetlen munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Az értékesítő munkatársunk feladata lesz az ingatlanok felkeresése, hideg hívások lebonyolítása, fotó készítése, adatok begyűjtése, tárgyalások szervezése és lebonyolítása, kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel.
A munkaidőd Te magad szabályozod, az adminisztrációs feladatok otthonról végezhetők, a tárgyalásokat Te egyezteted a saját területeden, amit közösen határozunk meg számodra. Mi egy belépő képzést biztosítunk számodra, melyből olyan tudásra tehetsz szert, aminek alkalmazásával rövid időn belül sikeres lehetsz.

Elvárások

Eredmény és sikerorientáltság, kiváló kommunikációs készség,nyitottság, kész az elhivatott, önálló munkára és folyamatos fejlődésre. Számítógépes alapismeretek.
Minden támogatást megkapsz Tőlünk, de cserébe el is várjuk hogy eredményes legyél! Ez a Te érdeked is! Minden ügyfelet kiemelten kezelünk. Minden munkafolyamatba beletesszük a lehető legnagyobb energiát és a legjobb tudást a siker érdekében. Ez a munka odafigyelést, türelmet, kitartást és folyamatos fejlődést igényel! Ha úgy érzed, tudsz azonosulni a fentiekkel, akkor szeretettel várunk a csapatunkba!

Előnyt jelent

Értékesítésben szerzett tapasztalat, angol vagy német nyelvtudás, saját autó.

Amit kínálunk

- Komplex, átfogó, lényegre törő képzés szakmai ismeretekkel  és értékesítési technikákkal társítva, mely később a hétköznapokban is javadra válik!
- A munkaidőd te magad szabhatod meg, de ne feledd! A cél az eredmény, nem pedig a kényelem!
- A szorgalmaddal kimagasló havi bevételre tehetsz szert!
- Fejlett marketing háttér
- Előrelépési lehetőség
- Inspiráló ,támogató csapat
- Csapatépítők

Céginformáció

Ha érdeklődsz a szakma iránt, hosszú távon gondolkodsz és sikeres szeretnél lenni, akkor a legjobb helyen jársz!
Ha olyan tevékenységet szeretnél folytatni, amiben megélheted kreatívitásod, szervezőképességed és mindezzel szeretnéd segíteni az emberek jövőjét, akkor ez a Te karriered! Ha olyan tudást szeretnél szerezni, amellyel a piac tetejére pozicionálod magad, fejlődni akarsz, akkor ebben partnerek tudunk lenni. Ha úgy szeretnél egy ügyfél elé állni, hogy tudod is, miről beszélsz, jelentkezz!

Az állásra való jelentkezéshez az előzetes konzultációt követve önéletrajz csatolása szükséges.