Otthon 13 Kft. - Otthon Centrum logo

Ingatlanértékesítő

  • Cég neve

    Otthon 13 Kft. - Otthon Centrum

  • Munkavégzés helye

    Budapest, XIII. kerület

  • Fizetés

    Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Otthon Centrum XIII. Újlipótváros – #Katona Six
A XIII. kerületben, a kerület közkedvelt részén, tapasztalt és energikus irodánkba keresünk

Ingatlan Értékesítő

munkatársakat.
Akár tapasztalt profi akár kezdő vagy ha, hiszel magadban és hajlandó vagy tenni a céljaidért akkor jó helyen vagy.

A mai piacon különösen sokat jelent, ha egy összeszokott támogató csapatban és egy nagy hálózatban dolgozunk segítve egymás üzleti lehetőségeit. Mi hosszú távon gondolkodunk benned.

Én 18 éves tapasztalatommal adok támogatást minden kollégámnak és egyenlő partnerként dolgozom velük a közös sikerek elérése érdekében!

Olyan kollégát keresünk aki:

  • Most is ingatlanozik, de szeretne váltani
  • Nem riad meg egy szép háztól, szereti a dunai panorámát, a szép bútorokat és kifejezetten értékeli az igényességet, minőséget. Felméri az ebben rejlő lehetőséget és kiaknázza azt.
  •  Keresi a kihívásokat, felismeri a lehetőségeket
  • Saját célokat tűz ki
  • A kor nem számít, ha kellően érett és jó kiállású vagy akkor nálunk a helyed, lásd meg mennyi szépség rejlik egy gyönyörű ingatlanban és milyen jó velük foglalkozni!
  • Legalább középfokú végzettséged van

Az új kolléga feladatai:

  • Feladataid új és használt lakások értékesítése
  • Minőségi portfólió építés, anyagok gyártása (fotók, videók)
  • Vevői igények felmérése, ingatlan bemutatók szervezése
  • Folyamatos kapcsolattartás új és meglévő ügyfelekkel
  • Ügyfeleink számára személyre szabott szolgáltatás az Otthon Centrum által nyújtott komplex háttér és tudásbázis segítségével

Amit kínálunk neked:

  • Az első 6 hónap betanulási időszakában, megfelelő teljesítmény mellett bónusz juttatás + jutalék
  • Teljes körű és folyamatos oktatás, telefon és infrastruktúra használat.
  • A XIII. kerület legnagyobb használt és új építésű ingatlan portfóliója
  • Keretek közti, de rugalmas munkaidő, önállóság és függetlenség
  • Folyamatos emelt szintű képzések és személyes fejlődést támogató szakmai háttér
  • Változatos, izgalmas munka egy összetartó, támogató csapatban
  • Kiemelkedő, teljesítményarányos jövedelem és további "bónusz" juttatások
  • Minden eszközt megadunk Neked ahhoz, hogy sikeres Ingatlan tanácsadó legyél!

Előnyt jelent:

  • Értékesítői tapasztalat
  • Ingatlan tanácsadói tapasztalat
  • fotós, videós, social media tapasztalat
  • Vendéglátásban szerzett tapasztalat
  • Nyelvek ismerete

Az Otthon Centrum Magyarország piacvezető ingatlan értékesítő hálózata. Az immáron 20 éves szakmai múlt és számos díjazással a hátunk mögött méltón lehetünk büszkék arra amit elértünk.

Várjuk fényképes önéletrajzod a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.