Ingatlanértékesítő

  • Cég neve

    Online Immo Kft.

  • Munkavégzés helye

    6000 Kecskemét, Jókai utca 31.

  • Fizetés

    Nettó 500e - 1,5M Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Ha Magyarország legdinamikusabban fejlődő, legtöbb irodával és szakmai tapasztalattal rendelkező ingatlanértékesítői hálózatában, egy fiatalos, sikerorientált csapat tagja akarsz lenni, gyere és dolgozz velünk a Duna House kecskeméti irodájában!

Mi megtanítjuk Neked, hogyan légy sikeres, segítünk, hogy elérd a céljaid, rugalmas munkabeosztást, kiváló munkakörülményeket és nem utolsó sorban remek kollégákat biztosítunk!

Kiemelt jövedelem, karrier, megbecsülés!

Folyamatos képzések, maximális támogatás!

Elvárásaink:

  • középfokú végzettség
  • önálló munkavégzés, ugyanakkor légy csapatjátékos
  • alapvető számítógépes ismeretek
  • jó kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépkocsi
  • kreativitás

Amit kínálunk:

  • folyamatos képzések
  • szakmai irányítás és segítség, mentori rendszer
  • kiemelkedő jövedelem, bérplafon nélkül
  • megbecsülés
  • modern, kimagasló szintű irodai körülmények
  • vidám, magas tudással rendelkező, segítőkész csapat

Feladatok

  • új és használt ingatlanok értékesítése
  • megbízások kötése, portfólió építés, hirdetések kezelése
  • vevő igények felmérése, ingatlan bemutatók szervezése
  • folyamatos kapcsolattartás új és meglévő ügyfelekkel

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő

Küldd el fényképes önéletrajzod és mi felvesszük Veled a kapcsolatot.