Ingatlanértékesítő (Miskolc)

  • Cég neve

    OTP Ingatlanpont Kft.

  • Munkavégzés helye

    Miskolc, Szemere Bertalan utca

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

OTP Ingatlanpont Miskolc, Szemere Bertalan utcai irodája értékesítői csapatának bővítése céljából keresi új munkatársát

INGATLANÉRTÉKESÍTŐ

pozícióba.

Mit kapsz tőlünk?

  • Modern, légkondicionált irodai környezetet a belvárosban
  • A munkavégzéshez szükséges irodai és egyéb eszközöket
  • Céges telefont, korlátlan használattal
  • Folyamatos ingyenes képzést annak érdekében, hogy szakmailag felkészült és sikeres értékesítő lehess a piacon
  • modern, egyedülálló CRM rendszert (belső ügyfél és ingatlan adatbázist)
  • értékesítői munkád támogatásához telefonos ügyintézőt, aki leveszi a válladról az időpont-egyeztetés nehézségeit
  • kiemelkedő, teljesítményarányos fizetést
  • munkád elismeréseként jelentős mértékű BÓNUSZ JUTALÉKOT
  • csapatépítő rendezvényeket

Mit várunk el tőled?

  • megnyerő megjelenést és kommunikációt
  • nyitottságot az új dolgokra
  • fejlődni akarást, és igényes a munkavégzést
  • vállalkozói szemléletű, proaktív munkavégzést
  • legalább középfokú végzettséget (nincs szakirányú elvárás)
  • saját használatú gépkocsit, B kategóriás jogosítványt

És mi lesz a feladatod?

  • meglévő megbízásaink teljesítése, ránk bízott ingatlanok értékesítése
  • az OTP Ingatlanpont portfóliójának további bővítése, folyamatos menedzselése, hirdetése, ajánlása
  • személyes tárgyalások lefolytatása ingatlantulajdonosokkal és vásárlókkal
  • vételi ajánlatokat készíteni és adásvételi szerződéseket előkészíteni
  • képviselni az ügyfeleket az adásvételi szerződéseken, illetve az ingatlan birtokba adásakor

Munkavégzés helye:

  • irodai feladatok elvégzése Miskolc belvárosában
  • ügyféltárgyalások rugalmas helyszínen

Munkakezdés ideje:

  • 2 hetes képzést (1 hét elmélet + 1 hét gyakorlat – rugalmasan, Veled együtt beosztva) követően azonnal

Munkaidő:

  • rugalmas munkaidő
  • teljes munkaidős pozíció

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő
  • Területi képviselő
  • Építőipar, Ingatlan
  • Ingatlan-, építőipari értékesítés

Várjuk a fényképes önéletrajzodat a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.