Ingatlanértékesítő

  • Cég neve

    Intro Home Kft.

  • Munkavégzés helye

    Kecskemét

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

A Duna House kecskeméti Budai utcai irodájába keresünk

INGATLANÉRTÉKESÍTŐ

munkatársat.

Pályakezdőként keresel állást, esetleg vérbeli, tapasztalt értékesítő vagy? Vagy már nem nyújt számodra kihívást a munkád, ezért új szakmát tanulnál? Vagy csak meg akarod valósítani Önmagad? Közép-Kelet-Európa legnagyobb ingatlanközvetítő cégcsoportja hivatást, karriert és hosszútávú lehetőségeket kínál Neked.

Nálunk Te is sikeres lehetsz! Jelentkezz még ma hozzánk és tanuld meg ezt az életre szóló hivatást a sok éves tapasztalattal rendelkező vezetőinktől.

Szenvedélyünk az ingatlan!

Miért legyél ingatlanértékesítő?

  • Az egyik legjobban fizetett szakma
  • Önállóan, rugalmasan oszthatod be az idődet
  • Felelősségteljes munkáddal segítheted az emberek álmainak beteljesülését
  • Izgalmas, változatos munkakör
  • Folyamatos fejlődési lehetőség a felépített oktatási rendszerünkön keresztül (karrier program)

Mit biztosítunk ehhez?

  • Forgalomarányos magas jövedelmet.
  • Magyarország legnagyobb ingatlan adatbázisából dolgozhatsz.
  • Akadémiánk oktatói szakmát és gyakorlatban hasznosítható tudást biztosítanak számodra, továbbképzéseken, tréningeken fejlesztheted ismereteidet.
  • Színes megbízásállományunknak köszönhetően használt és új ingatlanokkal is foglalkozhatsz, a luxus ingatlanok (Duna House Prime) szakértőjévé is válhatsz.
  • Modern irodai infrastruktúrát biztosítunk.
  • Családias környezet.

Téged keresünk:

  • Szeretsz emberekkel kommunikálni.
  • Nyitott vagy az új dolgokra.
  • Középfokú végzettséggel rendelkezel.
  • Csapatban szívesen dolgozol.
  • Vállakozó szellemű vagy.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő
  • Építőipar, Ingatlan
  • Ingatlan-, építőipari értékesítés

Várjuk fényképes önéletrajzodat.