Ingatlanértékesítő

  • Cég neve

    Herczeg Szolgáltató Kft.

  • Munkavégzés helye

    2800 Tatabánya

  • Fizetés

    Nettó 200e - 1,0M Ft havi bér Jutalék

    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói
    • Home office
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
    • Kötetlen munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Keresem leendő kollégáimat, akivel együtt tudok dolgozni a jövőben.
Olyan munkát keresel, ahol saját magad osztod be az idődet? Olyan munkahelyet szeretnél, ahol 2-3szorosát keresed az előző fizetésednél? Szeretsz emberekkel kommunikálni, problémákat megoldani? Fontos számodra, hogy egy jó csapatban dolgozz? Értékeled, ha a fizetésed egyenesen arányos a teljesítményeddel? Akkor téged keresünk!
Újonnan induló, de tapasztalattal rendelkező ingatlanközvetítő iroda munkatársakat keres ingatlanközvetítő munkakörben. Mi egy lendületes, fiatalos csapat vagyunk. Tudjuk, hogy rengeteg előítélet van az ingatlanközvetítőkkel szemben, mi azért küzdünk, hogy ezeket a falakat lebontsuk.
Nálunk a rugalmas munkaidő az tényleg rugalmas, és a vezetőség sem fog állandóan a sarkadban lenni. Nálunk mindenki annyit dolgozik, amennyit szeretne, és annyit is keres, amennyit dolgozik. Nem gondolkodunk nagy csapatban, nálunk a minőség sokkal fontosabb, mint a mennyiség, így nem mindenáron szeretnénk új kollégákkal bővülni.
A jutalékrendszerünk és a karrierrendszerünk is egyedülálló a környéken, ám mi mégis a jó csapatot és a jó hangulatot tartjuk elsőszámú vonzóerőnek. Nálunk megbecsült tagja lehetsz egy jó csapatnak, ahol nem fúrják egymást a kollégák, hanem inkább segítik. Ahová nem gyomorgörccsel jár be az ember, hanem még akkor is bejön, amikor semmi dolga épp, csak mert szeret ott lenni. Mi nem egy franchise iroda vagyunk, ahol ha nem teljesítesz, akkor leordítanak. Mi ennél sokkal nyugodtabb, rugalmasabb közeget biztosítunk számodra. A kutyusodat is szívesen várjuk az irodába!
Hogy mit várunk el tőled? Jól kommunikálj az emberekkel, ismerd Tatabányát és a környékét, legyél kommunikatív, szeress csapatban dolgozni. Értékesítői tapasztalat előny, de nem kötelező. Ha könnyen létesítesz kapcsolatot az emberekkel, nem félsz az újdonságoktól, és szeretnél magasan az átlag felett keresni, akkor várjuk a jelentkezésed!
• Ingatlanértékesítési folyamatok teljeskörű menedzselése
• Meglévő ingatlanportfólió növelése
• Kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel
• Ingatlanbemutatók szervezése
• Hirdetési felületek kezelése
• Értékesítéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
• Marketing és értékesítési stratégia összeállítása
• Szakmai segítségnyújtás az ügyfelek részére

Elvárások

• Jó kommunikációs készség
• Alapfokú informatikai ismeretek
• Kitartó, szorgalmas munkavégzés
• B-kategóriás jogosítvány, saját autó

Amit kínálunk

Személyre szabott képzés, hogy minél hamarabb sikeres lehess
A piacon kiemelkedően magas jutalék (de tényleg)
Meglévő ügyfélkör
Call center támogatás
Rugalmas munkavégzés, Home Office lehetőség
Főállásban és mellékállásban is végezhető
Karrierrendszerünk egyedülálló, könnyen a legmagasabb szintre juthatsz
Folyamatos motivációs prémiumok
Mivel az ingatlan piac az utóbbi időben feltörekvő tendenciát mutat, így biztos megélhetést tud nyújtani számodra! Nem akadály, ha pályakezdő vagy, vagy nem rendelkezel ingatlanközvetítői tapasztalattal még.

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Játéksarok