Ingatlanértékesítő/ Asszisztens

  • Cég neve

    Békási Lakások Kft

  • Munkavégzés helye

    1039 Budapest, Boglár utca

  • Fizetés

    Nettó 300e - 1,0M Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Monitor (1 db)
    • Windows
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Magyar alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

MINDENRE BETANÍTUNK, NINCS MITŐL FÉLNI :D

  • Lakások/házak bemutatása, ügyfelek saját módszeren történő felkutatása.
  • Lépésről lépésre betanítunk, így mindent tudni fogsz, ahhoz, hogy sikeres legyél ebben a szakmában.
  • Akkor engedjük el a kezedet, ha már mi is, úgy érezzük, hogy megy neked egyedül is. :)
  • Ajánlatok felvétele, szerződéskötésekkel kiegészítve.
  • Kapcsolat tartás meglévő ügyfeleinkel.
  • Teljes munkaidő 09:00-19:00
  • Telefonhívások fogadása, e-mailek kiküldése aktuális ajánlatok ajánlása, kapcsolat tartás ügyfelekkel.
  • Adminisztációs feladatok
  • Segíteni megtalálni az álomotthont az ügyfeleinknek.
  • Betanított munka mentor programmal kiegészítve.
  • ELŐNYT JELENT A MICROSOFT ALAP ISMERETE!
  • Angol nyelvtudás nem feltétel.

Elvárások

Ha azt érzed több van benned ,mint amit eddig a felszínre tudtál hozni, nem lesz ezzel gond! Karrierre vágysz, itt megtalálod!

  • Nyitott hozzáállás.
  • Sikerorientált gondolkodás.
  • Pozitív személyiség. :)
  • Kiváló kommunikációs, tárgyaló készség.
  • Szorgalom.
  • Pontos, megbízható, határozott munkavégzés.

Előnyt jelent

Fiatalos  megjelenésű jelentkezőket keresünk és hidd el nincs lehetetlen ha el tudunk köteleződni egymás mellett, határ a csillagos ég!
Előnyt jelent:

  • Érettségi bizonyítvány megléte.
  • Pályakezdő vagy.
  • Igényes megjelenés.
  • Légy laza, add magad :D

Amit kínálunk

Fiatalos csapat dinamikus fejlődés!
Kezdő kollégáink rövid idő alatt nagy utat tettek meg és hidd el semmivel sem különlegesebbek mint TE!

  • Céges utazások, gálavacsorák csapatépítők nagyon jó hangulatban szoktak telni, az irodán kívül is szoktunk együtt időt eltölteni, mindenben számíthatunk egymásra. Ha neked fontos, hogy olyan munkahelyre gyere be nap mint nap, ahol jó hangulatban, vidáman telnek az órák, akkor megtaláltad a helyedet.
  • Karrier!
  • Szabad hétvégék!
  • Hosszútávú munka!
  • Kihívással, izgalommal teli munkanapok!
  • STABIL FIX FIZETÉS NETTO 300.000Ft!!!

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Piacvezetőnek tekintem a céget az adott területen, nagyon hatékonyan tudunk érvényesülni az egyedi stratégiánk miatt. A FIX alapfizetés ad egy biztonságot, hogy amíg még belerázódsz addig se maradjál pénz nélkül. Az, hogy az alapfizetésről mikor mondasz le egy vállalkozói gondolkodás jegyében csak rajtad áll! :)
#Stabilfizu #Jólérzemmagam #Fejlődök!

Jelentkezést fényképes önéletrajzzal legyél kedves megerősíteni, tudod fontos a szimpátia! :) Fontos, hogy legyen benne a telefonszámod amin elérünk, telefonon fogunk jelentkezni! :)